2737
2739
عنوان

یاد آوری کارتون های قدیمی دهه ی ۶۰

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چی شد اومدین اینجا ؟ تاپیک من ؟  😊

سلام روز به خیر .

جالب بود من آخرای دهه ۷۰   با پلنگ صورتی پری دریای سیندلار بزرگ شدم😅😅😅

کارتون های زمان شما قشنگ انگار همیشه تایپک کارتون دهه ۶۰ میزنن . 

اگر اشتباه نکنم کارتون زنان کوچک  خیلی بقیه دوس دارن من ک ندیدم

کاربری مرد👈کیا ۳۶۵ سابقRobika@alimoeini365♧  goftino.com/c/h8Tp4W
سلام روز به خیر . جالب بود من آخرای دهه ۷۰   با پلنگ صورتی پری دریای سیندلار بزرگ شدم😅😅😅 ک ...

روز شمام بخیر و شادی . 

آره کارتون های زمان ما خیلی بود و کلآ هیجان و شادی اون موقع ها خیلی بیشتر از الان بود .... 

همین کارتون بنر خیلی قشنگه و من چند وقت پیش چند تا از قسمتهاشو دانلود کردم و دیدم‌

و سریال اشین رو هم کامل دیدم 😊

یاد ایام بخیر....

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2740
سلام روز به خیر . جالب بود من آخرای دهه ۷۰   با پلنگ صورتی پری دریای سیندلار بزرگ شدم😅😅😅 ک ...

کارتون زیبای خفته و دیو دلبر و هفت کوتوله هم خیلی قشنگند .....  

چه خوبه که برای دور شدن از انرژیزمنفی و غمها و مشکلات این دوره زمونه  ، گاهی اوقات بریم توی حال و هوای زمانهای قدیم تر ...... حس خیلی خوبی داره 😊😍

روز شمام بخیر و شادی .  آره کارتون های زمان ما خیلی بود و کلآ هیجان و شادی اون موقع ها خ ...

بله درسته ولی وقت نکردم برم دانلود کنم  تایم که کاری ندارم حتما نگا میکنم 

کاربری مرد👈کیا ۳۶۵ سابقRobika@alimoeini365♧  goftino.com/c/h8Tp4W