2737
2739
عنوان

یه سوال درمورد شربت فروگلوبین

123200 بازدید | 23 پست
ممنون میشم جواب بدین
ازونجا که این شربت آهن بالایی داره آیا دندونا رو سیاه میکنه؟
و اینکه چه وقت از شبانه روز بهش بدم بهتره؟ روی هم میخوره صبحا. مشکلی نداره با هم بهش بدم؟
آخ آخ آخ آخ....
بله دندون رو سیاه میکنه. باید ته حلق بچه بریزی و بلافاصله بعدش هم آب بهش بدی بخوره و دهنش رو بشوره. آخر شب خوبه بخوره چون از یکی دوساعت قبل تا یکی دو ساعت بعدش بهتره چیزی نخوره. همراه با لبنیات مصرف نشه که خاصیتش رو ازدست میده و جذب بدن نمیشه. اگه با ویتامین ث مصرف بشه میزان جذبش بالاتر میره. به همراهش از مرکبات یا قرص ویتامین ث استفاده کنی خوبه.
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم دکتر برای پسرم تجویز کزده و گفت دندون رو سیاه میکنه...
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2738
ممنون سوگند جان و لیلیوم جان
ازین به بعد شبها بهش میدم ولی خدا کنه دندوناشو سیاه نکنه
من2سال بهش قطره ایروویت دادم تا مثلا دندوناش سیاه نشه حالا اکه این سیاه کنه که خیلی بده
راستی سوگند جون شما که یه ساله میدی همراهش ویتامین دیگه ای نمیدی؟ و اینگه اشتها رو هم خوب میکنه؟
آخ آخ آخ آخ....
پسر من 6 سالشه. کمی فقر آهن داره و ریزه و اشتهاش کمه. منم مثل سوگند جون مینادکس هم میدم روزی 2 بار.
2706