2737
2734

چندشب پیش تو یک‌مهمونی مامانم برگشت گفت خردادیا مرموزن و خوب نیستن 

حالا من و بابام و شوهرم خردادیم 🤣یعنی قشنگ مامانم محاصره شده با خردادی 

بعد عمم ناراحت شده که چرا گفتی برادر من عالیه ..و به من‌پیام داد حتی 

حالا میخوام بدونم‌واقعا شما هاهم رو ماه تولدتون حساسید ؟ 

تازه شوهرم میگه مگه دروغ گفت مامانت🤣🤣🤣

😄😄😄😄 چ عمه ای داریا 

بگو دلش خواسته گفته تو هم برا ماه تولد اون بگو نی نی کوچولو

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم خردادیم،و حساسم،مرموز و چندشخصیتی هستیم،خیلیا فک میکنن دوروایم ولی اینطورنیس

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2740
😄😄😄😄 چ عمه ای داریا  بگو دلش خواسته گفته تو هم برا ماه تولد اون بگو نی نی کوچولو

ناراحت شده هااا 

تازه شوهر عمم هم ناراحته چزا ما گفتیم نه دی هم‌خوب نیست 

پیام داده مگه من‌چکارتون کردم که خوب نیستم 

فامیل نیست که مهدکودک گلهاست

من دور و برم خردادی خوب داریم.ولی خردادیی که خوب نباشه خدایش نداریم

و من یتوکل علی الله فهو حسبه*** السَّلام عَلَى الحُسَیْن ، وَعَلَى عَلیِّ بْنِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَیْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَینِ
ناراحت شده هااا  تازه شوهر عمم هم ناراحته چزا ما گفتیم نه دی هم‌خوب نیست  پیام داده مگه ...

خدایی چن سالشونه انگار ۵ ساله ها هستن

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️
منم خردادیم،و حساسم،مرموز و چندشخصیتی هستیم،خیلیا فک میکنن دوروایم ولی اینطورنیس

تازه زبون تندی هم داریم،تا پدر طرف و در نیاریم ول‌کن نیستیم،کینه ای نیستیم ولی خوب یادمون میمونه و تو جاش پدر طرف و در میاریم

2706