2737
2739

سلام. کسی می دونه ماست گوسفندی رو چطوری به مدت دو سه ماه نگهداری کنم که خراب نشه؟ برای کسی میخوام نگه دارم که دوماه بعد میتونه بیاد. خییییلللی دوست داره دلم نمیاد براش نگه ندارم. آخه فکر می کنم ماست گوسفندی فقط تا آخر بهار هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادر بزرگ من ماست رو میریخت تو کیسه و میذاشت آبش بره

بعد ماست چکیده رو میریخت تو یه دبه و آخرش به لایه نمک میریخت روش و در دبه رو محکم میبست جوری که هوا نکشه

اینجوری ما تا شهر خودمون که هفت هشت ساعت فاصله داره میاوردیم و مدتها داشتیمش

ولی نمیدونم حداکثر ماندگاریش چقدر بود

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
به به ماست گوسفندی😋😋نه تابستون هم ماست گوسفندی هس یعنی تو تموم فصلها فک کنم باشه 

جدی ؟ ما فقط تا آخر بهار میخریم. چون بعد از خرداد هر جا میریم میگن دیگه تموم شده نیست

2740
جدی ؟ ما فقط تا آخر بهار میخریم. چون بعد از خرداد هر جا میریم میگن دیگه تموم شده نیست

یا از کجا میخرید

شماره ای چیزی دارید؟ 

من خیلی. دوست دارم

ولی حتی نمیدونم از کجا باید بگیرم

همه لبنیاتیا دارن. حتی بعضی از سوپریا هم دارن. 

تو تهران که از هر کجا خریدیم همین طعم ماست‌های معمولی رو میده

قبلا آشنا داشتیم از شهرستان برامون میخرید وااااای طعمش معرکه بود

یه خانومه بود تو روستای ما هر موقع میخواستیم درست میکرد میاورد درخت نیس که یه فصل مخصوص میوه بده معم ...

آخه ما بعد از خرداد هر جا میریم میگن تموم شده دیگه نیست. رو اون حساب گفتم. ولی راست می گید همون خرداد ماه میخرم نگه میدارم

2706