2733
2734
عنوان

میشه باهام حرف بزنین بدون قضاوت..

| مشاهده متن کامل بحث + 306 بازدید | 26 پست

این آدم یک نکته ی مثبتم نداره

زندگیتو بکن .اونم بعده ها سزای دل شکستتو میده 

صبرکن

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

ان شالله اول دلت آروم بشه و ان شالله خدا بهترین ازدواجو قسمتت کنه که گذشته رو فراموش کنی🤲💔

تیغ بُران گر به دستت داد روزی روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی !...📿💯🌏🤏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قابل توجه کسانی ک میگن مگه رابطه‌ داشتن  بده ؟!! بله ،،،چون فقط دختر هست ک قربانی میشه ب جز جسمش ،روحش هم زخمی میشه ،،،دختر و پسر مثل نیستند ،،دختر با تمام وجود دل می‌بنده و از همه چیش میگذره 😔

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2731
حیف دخترانگی که رفت🥲

حیف دخترانگی ک برای همچین ادم دوزاری رفت 

اسی الان چیزیو از دست ندادی 

زندگی هنوز ادامه داره 

پیگیرش نشو ب هیچ وجه من الوجوه 

ب زندگیت برس غصه هیچیم نخور بده دست زمان 

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
عزیزم خیلی شرایطت سخته درکت میکنم...کات کردن دردناکه واقعا روح آدم زخمی میشه...ولی به مرور بهتر میشه ...

یعنی نوشتن بهتر میکنه حال آدم و؟ بعداونارو بریزیم دور؟

مطمئن باش که مهرت نرودازدل من                                 مگرآن روز که درخاک شود منزل من
غرورم  اینکه فکر میکنه واسش میمیرم و میخامش  کاش بهش بدی میکردم اینقد ناراحت نمیشدم الان ...

ولش کن عزیزم

هر وقت که برگردی قطعا بردی، الان به این فکر نکن که چقد باخت دادی به این فکر کن که خدا با این اشتباهاتت بازم ولت نکرده و این پسره رو ازت دور کرده

رهاش کن و به زندگیت برس

تو ولش میکنی ولییی خدا ولش نمیکنه

شک نکن

خدا جواب همه باخت هات رو ازش میگیره

مطمعنم

شک نکن

2740
نوشتن معجره میکنه...بهترین روش برای تخلیه روانیه از حرف زدن خیلی بهتره...

ممنونم ......❤

مطمئن باش که مهرت نرودازدل من                                 مگرآن روز که درخاک شود منزل من