2737
2734

بابام قبلنا معلم بود الان بازنشسته شده یه کمد قدیمی و کوچولو داره که وسیله و یه سری تکالیف شاگرداشو یادگاری نگه داشته ماهم هربه چنوقت مثلا ۳ . ۴ماه میاریمشون بیرون نگاشون میکنیم و سوژه از ش درمیاریم و خلاصه

دفتری که از یه شاگرداش یادگاری نگه داشته بود یه صفحش توجهمو جلب کرد مامان پسره واسش یادداشت گذاشته بود . هیچی خواستم بگم منی ک ن طرفو میشناسم ن نسبتی باهم داریم ن هیچی کلی حس خوب از طرز یادداشت مامانش گرفتم . بخدا ناشکری نمیکنما مامانم میلیاردها برابر یه سری اشتباهاتش برام زحمت کشید فقط درد و دله . خود من بیدار میشدم مامانم نبود زنگ میزدم کجایی کلی حرف میزد ک اولا ب   ت چ کجام دوما وای ب حالت میام خونه رو بهم بریزی و از این داستانا .و حسرت به دلم موند در کنار کلی زحمتی که  مامانم میکشه رفیق فابریکم باشه . خانومای گلی که بچه دارین  توروخدا چنین حسرت هاییو رو دل بچه هاتون نزارین . فک نکنین بچه هاتون فقط وقتی خیلی گوگولی و کوجولو موچولو ان محبت میخوان اونا تو نوجوونی و جوونی گدای محبتتونن . گدای اینن حتی مثلا وقتی ۲۰ سالشونم میش عین یه بچه کوچیک باهاشون مهربون باشین ببخشید سرتونو درد آوردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728