2752
2734
عنوان

این ماه مدروکسی پروژسترون خوردم بیچاره شدم ..گریه

| مشاهده متن کامل بحث + 2819 بازدید | 65 پست
الهیییییییییییییییییییییییییی امین دفعه دیگه که میبینمت اسمت عوض شده باشه

برو دوستم بخواب منم برم استرسم نداشته باش هر چی خیره واست پیش میاد اگه حرفام درست دراومد باید یه تایپیک درست حسابی بزنی کلی عکس شیرینی بندازی همه رو شیرینی بدی هوراااااااااااااااااا اذر جون مامان میشود به امید خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

LilySlim Weight loss tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آذر جون منم دو ماه پیش که به خاطر کیستم مدروکسی مصرف کردم دقیقا همینطور شدم! به دکترم که گفتم گفت تخمدونات ضعیف شدن! در حالی که من همیشه پری منظمی داشتم! این ماه به جا مدروکسی دکترم بم دوفاستون داد که خارجی همونه بازم همینطورم. نمی دونم باید چیکار کنم. از یه طرف میترسم دکترم درست گفته باشه و تخمدونام ضعیف! شده باشن از طرف دیگه تو هم سایت یه خانومی بم گفتن منم هر وقت مدروکسی میخورم پریم اینجوری میشه و این به خاطر اینه که مدروکسی به ما نمیخوره. نظر دکتر شما چیه؟ در موردش باش حتما صحبت کنین ببینین چی میگن
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»