2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکی میشناسم فکر کنم حدودا ۱۰ هزار تومن یا ۲۰ هزارتومن میگیره

Md.collection24.   آدرس پیج منه ، خوشحال میشم از پیجم دیدن کنید و اگه دوست داشتید فالوم کنید 😍😍ارسال برای شما دوستای  نی نی سایتی عزیزم هم رایگانه 
2731

من خودم میترسم برم پیش دعا نویس میترسم خدا ناراحت شه 

Md.collection24.   آدرس پیج منه ، خوشحال میشم از پیجم دیدن کنید و اگه دوست داشتید فالوم کنید 😍😍ارسال برای شما دوستای  نی نی سایتی عزیزم هم رایگانه 
2740
خب تلفنی انجام میده بفرسته ؟

فکر کنم تلفنی بنویسه ولی بعید میدونم بفرسته پیش خودش میمونه دعا 

اگه قبولم داشته باشی من سید هستم کمکت کنم.

دعانویس نیستم اما تو عمرم به ولله قسم هیچکس رو به کاردرستی و مهربانی و توانایی خدا ندیدم . برو در خونه اش اگه به صلاحت باشه بهت میده . اگه نداد حتما صلاح ندونسته . خدا که پولی نیست ازت پول بگیرند بهت دعا بدن . خودت برو حرفاتو بهش بگو . اهل بیت رو واسطه ببر . اگه قرارع کسی رو هم برای مشکلت کمک بگیری از اهل بیت که پاک و معصوم هستند کمک بگیر عزیزم‌. الهی که گره از مشکلت باز بشه 🍃💚

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706