2733
2734

یک و خورده ای پول عیدیاش شد گفتم هیچی که نمیشه اسباب بازی بخریم ولی الان یهو یاد این سکه ها افتادم البته تاحالا نخریدم انقدری

خوبه بگیرم برای ایندش یا نه

مثلا هر مناسبت یه ذره بخرم جمع شه

خیلی کمه🥴😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی هم خوبه 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

طلا با هر قیمتی هست

سرمایه هم هست

بجای اینکه هدرش بدی داری ذخیره اش میکنی برای آینده

هرچند وقت یکبار همینقدر طلا بخری چند سال دیگ کلی طلا داره

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

۲سال پیش بچه هام هرکدوم۱تومن داشتن

الان شده۲/۵

طلاوزمین ضررنمیکنی

ازهرکس ازخداوندواسلام متنفره متنفرم حتی جزئی،ازهرکس که زندگی کسی روحتی دعوابندازه هم متنفرم چه برسه طلاق بشن خدانکرده......

ببخشید استارتر 

خانم ها هرکی اینو گزارش بزنه لایک کنه براش صلوات میفرستم 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=10793008&slug=هرکی-دوست-داره-بچه-زیبا-و-باهوش-و-سفید-و-چشم-رنگی-داشته-باشه-بیاد-بگم-چیکار-کنه&postId=284813846

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡