2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اهااان گفتم چه همه هنرمتد 😅😅😄😄... پس یعنی میکرو ابرو ؟؟ ....

من خودم مژه و تتو بدن بلدم تو سالنا بودم برحسب تجربه بهت میگم هیچکدوم شاید تو ذوقت بخوره ولی ببین دست تو ابرو فراوونه چیزیم هست که مشتری یکبار نهایتن یکبار ماه بعدش به تو مراجعه میکنه اگه بخای کار کنی باید تبلیغ کنی شدیددد و کارت واقعا تو شهرت جزو بهترینا باشه ی چیزی مثل ناخن برو که هر ماه تکرار داره فشیالم همه روتین پوستیشون تو خونه دیگه انجام میدنو مشتری به این فک میکنه به جا این پول که بده به تو بره ی محصول پوستی بخره برا خودش جز این که نیس؟؟؟

2738
بودجه دیگه خودمو له کنم 10 تومن 😅😅😅😅    میخوام تا 60 سالگی از کارم لذت ببرم ...وخوش در ...

نه بابا بداخلاق نمیشن تا اتمام کار. فیشیال تا ۱۰۰ سالگی هم لذت میبری ولی یکم کار پیدا کردن تو یه جای معتبر و خوب سخته. چون اکثرا وقتی تو ارایشگاه کار کنی بهت اعتماد نمیکنن ولی اگه کلینیک کار کنی درامدت خیلی خوب میش

من خودم مژه و تتو بدن بلدم تو سالنا بودم برحسب تجربه بهت میگم هیچکدوم شاید تو ذوقت بخوره ولی ببین دس ...

مرسی مهربون 💜💜اخه میدونی من قبلا رفتم اموزش ناهن. ولی بوی لیکویید ریه هامو خراب کرد ...دیکه نتونستم ادامه بدم .....الان بین ابرو ....تتوی بدن موندم کدوم لذت بخشه ومشتری زباد داره