2737
2734

بچه ام ۶ماهشه داره دندون در میاره تا الان بی قراری میکرد و تب داشت قطره نداشتم مجبور شدم دو برابر وزنش شربت استامینوفن دادم خورد و راحت خوابید الان یکم تند تند نفس میکشه استرس گرفتم کمکککک

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 

کسی به بچه انقدی شربت استامینوفن داده؟

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 

دوبرابروزنش یعنی چندسی سی؟

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یاعلی شربت دوبرابر وزن توللدش یعنی چقدر؟چند سی سی؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
دوبرابروزنش یعنی چندسی سی؟

نمیدونم با قطره چکان دادم وزنش حدوداً ۸

کیلو منم ۱۶

قطره دادم

آره اتفاقی نمیوفته شربت مگه برای خردسالان نبوده

همه چیز بستگی به خودت داره توقع فقط از خودت باشه دیگه ناراحت نمشی  گاهی به خود فکر کن برای خودت وقت بزار ❤
2740

احتیاط به ۱۱۵زنگ بزن

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
یاعلی شربت دوبرابر وزن توللدش یعنی چقدر؟چند سی سی؟

همینجوری دیگه شربت رو دو برابر وزن بچه بهش میدن یعنی بجای یک قطرع دو قطره🙄🙄

همه چیز بستگی به خودت داره توقع فقط از خودت باشه دیگه ناراحت نمشی  گاهی به خود فکر کن برای خودت وقت بزار ❤
تندنفس میکشه چک کن تبش بالانباشه

آره تند نفس میکشه اصلا نمیتونست بخوابه فقط جیغ میزد و گریه میکرد تا شربت دادم خوابید تبش هم کمتر شده 

2706