2752
2734
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 246407 بازدید | 17188 پست
عزیزم  کمک تا مرحله پرداخت رفتم ۱۰تومن کم داشتم دیگه نمیتونم وارد بشم چیکار کنم  میگه در ...

ازکافی نت امتحان کن یاگوشی دگه نگران نباش 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
 ازکافی نت امتحان کن یاگوشی دگه نگران نباش 

فدات شم عزیزم واریز کردم راحت شدم 

البته شریکی با داداشم پول گزاشتیم ۱۵۰ هرکدوم

حالا نمیدونم آخرش مال کی میشه ماشین 

کاموا جون نصف بعدیش رو کی میگیرن 

تحویل آبان گفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدات شم عزیزم واریز کردم راحت شدم  البته شریکی با داداشم پول گزاشتیم ۱۵۰ هرکدوم حالا نمیدونم ...

مهرالبته فکرکنم تاخیرداشته باشی  شماتاابان اماده کن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
سلام گلم از بین این بیمه ها کدوم بهتره ؟

من اسیاانتخاب میکنم اما واقعابین اونامقایسه نکردم 

بیاپیوی

سلام کامواجون

ی لیست اون دفه دادن برامانیتور اینا

دزدگیر چی بگیرم تصویری فرقش چیه

اصلا ازبیرون بگیرم ارزونتره یاالان ک سفارش میدم

از مانیتورهاچی بگیرم

این لیستشونه چیا بکارم میاد

لایکم نکن نکن لطفا نکن👍😑😔😣😏😢🤔🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🤔😤😤😤😤😟😞😖😔🤓😮😯😛😝🤤☹🙁😲😒😒😒😒😒😒😒😒
سلام کامواجون ی لیست اون دفه دادن برامانیتور اینا دزدگیر چی بگیرم تصویری فرقش چیه اصلا ازبیرون بگ ...

@کامواصورتی  

فک کنم خوب نیفتاد

من اسیاانتخاب میکنم اما واقعابین اونامقایسه نکردم 

ممنون عزیزم یه چند تا سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدی ما تا ۱۶  وقت داریم تکمیل وجه کنیم باید اول پول پرداخت کنیم بعد کارای سخا رو انجام بدیم یا نه قبلشم میشه؟ و اینکه اگه یه درصد نتوانیم پولو جور کنیم چه اتفاقی می افته ؟ ماه دیگه بازم  دعوت نامه میفرستن برای  تکمیل وجه ؟ و سوال آخرم اینه پولو واریز کنیم چند روز بعد ماشین رو تحویل میدن ؟

@کامواصورتی   فک کنم خوب نیفتاد

مانیتوروردیاب بگیرهرکدوم گرونترینا روبگیر اون ردیاب باشنودمثلااتفاقیم بیفته میتونن شنودفعال کنن ازاینابعضیاشون لازمه اماخودتم میتونی بعدابخری مثلا روکش چرمی دورفرمون یاروداشبوردی یاکف پوش ۳بعدی اگردلت شیشه دودی میخواد فعال کن دگه لااقل گارانتی شون قطع نمیکنن   بعضیاشون مثل مانیتورپشت هرصندلی واجب نیست 

ممنون عزیزم یه چند تا سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدی ما تا ۱۶  وقت داریم تکمیل وجه کنیم با ...

سلام شماتکمیل وجه بودی یاقبلا پولی پردتخت نکردی؟

مانیتوروردیاب بگیرهرکدوم گرونترینا روبگیر اون ردیاب باشنودمثلااتفاقیم بیفته میتونن شنودفعال کنن ازای ...

شیشه دودی اینااگ بیرون انجام بدم گارانتیش قط میشه؟ 

پس الان واجب ها مانیتورو ردیاب هستش؟ 

2706