2733
2739

من تست جوش شیرین برام کف کرد که تو نت زده پسر اما خیلیا میگن دختره

سوزن تو ادرار هم سیاه شد بعد ۲۴ساعت که اینم میگن انگار دختره 

ومنی که ازاول توشکمم محمد صداش کردم چون یه دختر دارم دوسداشتم جفتم جورشه😥

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله عزیزم همونی بشه ک میخای

منم ازصبح دپرس شدم😢دوس دارم بچه اولم پسرشه🙁

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
2740
انشالله عزیزم همونی بشه ک میخای منم ازصبح دپرس شدم😢دوس دارم بچه اولم پسرشه🙁

ای جان انشالله همونی که میخای بشه باز تو اولیته من چی😥

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

تست ابوعلی سینا صد درصده تو گوگل سرچ کنی میفهمی چیه 

یه سوزن و نخ میکنی و روی نبض دست چپت میگیری با پوست باید یک سانت فاصله داشته باشه اون سوزن شرو به حرکت میکنه که اولش جنسیت اولین بچت و میگه بعد از حرکت وایمیسه و دوباره شرو به حرکت میکنه و اونم جنسیت بچه دووم و الااا اخر 

اگر حرکت سوزن به طور گرد بود ینی دایره ای چرخید ینی دختر ولی اگه خطی مث رفت و امد داشت ینی پسره

تست ابوعلی سینا صد درصده تو گوگل سرچ کنی میفهمی چیه  یه سوزن و نخ میکنی و روی نبض دست چپت میگی ...

اینو خاله منم میرع.میگن درسته

دلم میخواد کلی نوار کاست بزارم جلوم که از صدای تو پر باشن، برم کنار دریا لبه ساحل، بشینم زیر نورِ مهتاب تک تکشونو گوش بدم و حین گوش دادن صدای خودت رو از پشت سرم بشنوم و بعدش این انگشتات باشن که موهای در دسته بادمو پشت گوشم بزنن😌🌊🌸🤍
2706