2737
2739
عنوان

هدف ما تغییر پایدار است ۳

| مشاهده متن کامل بحث + 13723 بازدید | 10439 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاله جون بهتره بچه هدرو تگ کنی 

منم بلدنیستم بزارببینم میشه صداشون کنیم دوباره دورهم جمع بشیم

من به دستان خدا خیره شدم،،معجزه کرد دستان معجزه گر خدای مهربانیها ،سایه سار زندگیت
2731
سلام خاله عزیزم کجابودین دلم حسابی براتون تنگ بود

سلام نیکیتام عززززیزززم خوبی من هم دلم تنگ شده بود گلم . عزیزم پی وی شماره ات و برام بگذار کارت دارم 

خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
2740
سلام نیکیتام عززززیزززم خوبی من هم دلم تنگ شده بود گلم . عزیزم پی وی شماره ات و برام بگذار کارت دارم ...

سلام خاله جان من حدود ۴۰ روز رژیمم و از وزن ۵۹ ب ۵۶ رسوندم الان میخوام به ۴۷ برسم بعنی ایده الم ۴۷ چطور باید از استپ وزنی ک پیدا کردم خلاص بشم یعنی اگر بخورم میرم بالا نخورمم همون ۵۶ می مونم از این کمتر بخوام بخورم مثل اینکه خودکشی کنم

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم
سلام خاله جان من حدود ۴۰ روز رژیمم و از وزن ۵۹ ب ۵۶ رسوندم الان میخوام به ۴۷ برسم بعنی ایده الم ۴۷ چ ...

سلام عزیزم این موقع ها چندین نکته وجود داره 

ممکنه بدن وارد فاز مقاومت شده باشه چون بیش از حد کالریت کم بوده 

برام بنویس قد و وزنت چقدر . رژیمت دقیقا چی بوده وچقدر میخوردی . 

خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 
سلام عزیزم این موقع ها چندین نکته وجود داره  ممکنه بدن وارد فاز مقاومت شده باشه چون بیش از حد ...

عزیزدلم من قدم ۱۵۴ و وزنم ۵۷ هستش البته وقتی شکمم خالی تره ۵۶ میشه وزنم درحالت ناشتا.

من بخاطر شغل همسرم یک وعده در روز غذا درست میکنم و فقط یک وعده غذا میخورم هرچیزی ک بپزم ب اندازه خیلی کم ازش میخورم برنجی باشه اندازه ۷ قاشق برنج وخورشت صبحونه هم یدونه تخم مرغ ابپز و یک کف دست نون سنگگ یا دوکف دست نان لواش ک سبک تره با پنیر .مصرف چای با خرما وکشمش روزی ۳ لیوان دارم.کلیه سمت راستم یه شن داره نمیتونم چایی رو قطع کنم مصرف اب وچایی زیاده .مصرف قندو چربی و شکر در حدی کمه ک میشه گفت مصرفم در حد صفره.ابغور و سرکه سیب روزانه در حد دوقاشق از هرکدوم .پفیلا درماه از این ساده هاش میگیرم ب عنوان شام یا میان وعده مصرف میکنم ک سیرم کنه دیگه هوس چیزی نکنم .قص مکمل ففول و ویتامین سی و زینک و مکمل پوست ومو ناخن بنام ساپلاس مدز و ویتامین eو دی وفولیک اسید ایرانی مصرف میکنم گاهی هم بیوتین همهمکمل هارو باهم مصرف نمیکنم روزی ۳ تا ب انتخاب از هرکدوم ک  توی رژیم موهام نریزه لازمه بگم توی اقدامم هستم و خیلی رعایت دارم میکنم ک کمبود پروتین و ویتامین نگیرم تا جایی ک بتونم وجا داشته باشم میوه از همه نوع میخورم مصرف گوشتمم توی خورشت .

یا سیخ مززنم هر دوماه یبار .میخواستم اجیلم وارد رژیمم کنم ک هنوز متاسفانه نخریدم 

سلام عزیزم این موقع ها چندین نکته وجود داره  ممکنه بدن وارد فاز مقاومت شده باشه چون بیش از حد ...

روزی یک ساعت رقصو پیاده روی اروم، تند نه چون اقدامم هستم دارم در هفته دو روزم استراحتم و ورزش نمیکنم 

مصرف شیروماستم هم روزی یک ماستخوری ماست یا یک لیوان شیر