2737
2739
عنوان

پسر جاریم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1499 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حس میکنم چون مامانش گفتی باهاش بد رفتار و و بهش محبت میکنی یه جورایی وابسته شده 

شب‌هایی در زندگی‌ام بود که خیال می‌کردم تا صبح، زیر انبوهِ رنج متلاشی خواهم شد،                 اما صبح شد..

بنظرم جلوش با آرایش و لباس باز نباش انگار تحریک میشه باهاش جدی باش چه خبره که هر جا میری باهات بیاد

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2731

مطمئن باش غرض بدی نداره.شاید مامانش به خودش نمیرسه تو رو اونجور دیده براش جالب بوذه من پسر خودم که 7 سالشه هم اگه لباس مرتب و شیک بپوشم و ارایش کنم و به خودم برسم میاد بغلم میکنه میگه مامان اینجوری دوست دارم

2740
🥺

به نطرم چیزی نیست منم پسرم ۸ سالشه میاد بغلم میکنه نازم میکنه میگه بازوهات نرمه آرایش میکنم میگه خوشکل شدی

دوست عزیز اگه دوست داشتی برا شادی روح پدرم صلوات بفرست. ممنون.
مخصوصا چون گوشی دارن همیشه میترسم چیزایی تو گوشی هاشون ببینن و کنجکاو بشن

گوشی چیه جانم مدرسه!یکیم ندونه بقیه یادش میدن..بچه های الان ب جرات میگم از ۷.۸سالگی همچیو واردن..۴۰نفر ی کلاسن ینی ی دونشون بی ادب نیس که ب بقیه یاد بده؟اونموقع زمان ما بچها از۱۲ به بالا سرو گوششون میجنبید اما دهه نودیا گودزیلان..دیدم که میگم

این اکانت متعلق به دو خواهر دوقلو می باشد😁..انقد ترکیدیم تصمیم گرفتیم با ی خط مشترک بیایم😐😑قل دوم تو تاریخ۰۲/۰۴/۰۳بیبی چکش مثبت شد😍قل اول۳۱مرداد۰۲شب تولد شوهرش بیبی چکش مثبت شد😁
2706