2752
2734

سلام

فردادارم برای مصاحبه کاری میرم

خواهش میکنم به حق این شبای عزیزدعاکنیداستخدام بشم،نزدیک یه ساله دنبالشم،یکی ازآرزوهامه..

به دعاهاتون خیلی اعتقاددارم..

تواین شباخیلی تنهاییم من وشوهرم..شوهرم ورشکست شده وخانوادش علنأولش کردن ومستقیم گفتن بهش،بااینکه جاش نیستم ولی بددردیه،مگه نزدیکترازپدرومادروخانواده داریم!؟

من شدم مادرش،پدرش،برادرش…🙂

این آیه هم بخونید،منم براتون میخونم❤️

أمن یجیب المضطره إذا دعاه ویکشف السوء

ومابخشیدیم وبه خداشکایت بردیم دردهایمان را! باشدکه خودجبران کندضربه هایتان را!🙂❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم شوهر منم خیلی غریب و تنهاست ولش کردن رسما و ماهم خیلی داغونیم برای زندگی ماهم دعا کنید دری باز بشه از زیر منت بودن بیرون بیایم😔🙏🏻برات آیت الکرسی میخونم حاجت روا بشی به امید خدا🙏🏻

خوندم برات صلواتم فرستادم انشالله همه پی درست میشه به حق این شبای عزیز

توام برای مامان من دعا کن عمل داره دوشنبه

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...

ایشالا عزیزم مطمئم همه چیز اونطور که میخوای پیش میره امشب یه تاپیک زدم برا همه صلوات میفرستم برای توهم میفرستم . میشه توهم برای من دعا کنی حاجتمو این ماه بگیرم ایشالا خدا از دهناتون بشنوه و حاجتمو بده 🥺

این تاپیکمه بیاین برای همه صلوات میفرستم . امیدوارم فردا موفق باشی و کلی خوشحال شی :) 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10793434/نیازمند-دعاهاتونم

عزیزم شوهر منم خیلی غریب و تنهاست ولش کردن رسما و ماهم خیلی داغونیم برای زندگی ماهم دعا کنید دری باز ...

ایشالله به حق همین شبای عزیزخدابه دادمون برسه وشماهم به حاجتت برسی

همه ولمون کنن ولی اون بالایی نه که تنهادلخوشیمونه..

دستت دردنکنه،منم برات میخونم❤️

ومابخشیدیم وبه خداشکایت بردیم دردهایمان را! باشدکه خودجبران کندضربه هایتان را!🙂❤️
خوندم برات صلواتم فرستادم انشالله همه پی درست میشه به حق این شبای عزیز توام برای مامان من دعا کن عم ...

ایشالله همه پدرومادراصحیح وسلامت باشن

ومادرشماهم سلامت باشندوعمل خوبی داشته باشن

ممنون،چشم❤️

ایشالا عزیزم مطمئم همه چیز اونطور که میخوای پیش میره امشب یه تاپیک زدم برا همه صلوات میفرستم برای تو ...

چشم،ممنون

دعات میکنم وصلوات میفرستم❤️

عزیزم از خدا میخوام همه جوره کمکت کنه و قبول بشی ان شاءالله🤲🤲🤲

منم پسرم ۵سالشه آزمایش داده جوابش چندروز دیگه میا توروخدا براش دعا کن تمام زندگیمه خیلی حالم بده😭😭😭😭

دعا کن همیشه سالم باشه🤲🤲🤲🥺🥺🥺

ایشالله همه پدرومادراصحیح وسلامت باشن ومادرشماهم سلامت باشندوعمل خوبی داشته باشن ممنون،چشم❤️

انشانه خدا پدرو مادرتو برات حفظ کنه

خدا خیرت بده و دلتو شاد کنه

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
عزیزم از خدا میخوام همه جوره کمکت کنه و قبول بشی ان شاءالله🤲🤲🤲 منم پسرم ۵سالشه آزمایش داده جوابش ...

سلامت باشی،ممنونم❤️

خداهمه مریضاروشفابده ایشالله

ایشاالله که پسرشماهم صحیح وسلامت باشه ورخت دومادیشوببینی به حق همین شبای عزیز

برای مردکوچولوت ایت الکرسی میخونم 

خداحفظش کنه ایشاالله

2706