2733
2734
سلام دوست جونا واسه مدرسه اقدام کردین یانه منکه دودلم آخه دخترم 19شهریوره نمیدونم میتونه از پسش بربیاد یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
خدااااایا شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام پسرمن مردادیه دلم نمی خواست بفرستمش به اصرار شوهرم نوشتم اسمشو .البته پارسال پیش دبستانی رفت.ولی احساس میکنم زوده
من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
اگه احساس می کنید زوده به نظر من نفرستید ... بعضی بچه ها آمادگیشو دارن ولی بچه من با اینکه پیش رفته بود و معلمش راضی بود خیلی اما من احساس کردم به بلوغ لازم برای مدرسه نرسیده و شوهرمو راضی کردم واقعا احساس می کنم اگه امسال بره اصلا در نوشتن همکاری لازم رو نخواهد داشت جثش هم خیلی کوچیکه و خودش احساس بزرگی نمی کنه خیلی وقت گذاشتم خیلی تحقیق کردم امیدوارم ب لطف خدا پشیمون نشم شما هم برام دعا کنیدچون تصمیم سختی بود شبا خوابم نمی برد.....
2738
سلام پسر من تیر 88 ثبت نامش کردم .
کتاب زندگیت را تنها برای شمار اندکی از مردم باز کن چرا که در این جهان انگشت شمارند کسانی که فصل های کتاب را درک کنند دیگران تنها کجکاوند که بدانند.
سلام به مامانای دیروز و امروز و آینده من یکتا هستم و همیشه دوست دارم چیزای خوبی رو که بلدم به بقیه هم یاد بدم یکی از اونها که امروز میخوام به همتون معرفی کنم و ازتون میخوام شما هم به دوستاتون معرفی کنید سایت " خورشید بانو " هستش نمیدونم بگم چیا توش هست و به چه دردی میخوره اما میتونم بگم حتما حتما بهش سر بزنید چون مثل من هر روز نگاهش خواهید کرد حداقل به یک دلیل در طول روز 3 بار به طور اتفاقی به سه کاربر پنجره طلایی نشون میده که خود من یک بار دریافت کردم و پنجره طلایی یا اعتبار موبایل هست از 1000 تا 20000 یا جوایز نقدی دیگه که من یه اعتبار 10 تومنی بردم و جالب بود که اول پرسیدن خطت چیه بعد برام فرستادن آدرس سایت : http://www.khorshidbanoo.ir البته نمیدونم این پنجره طلایی تا کی هست ولی در کل سایت خوبیه و ارزش سر زدن داره...
وبسایت جامع خانومای ایرونی ... http://www.khorshidbanoo.ir نبینی از دستت رفته
من پسرم شهریوره 88 . همه کاراش را کردم .سنجش هم رفته. اما هنوز پول مدرسه را ندادم که ثبت نامش قطعی بشه. چون دو دلم. مربیش گفت نزارش یک سال دیگه بگذره . اگر دیدی ضعیفه پایه یک را تمدید کن. اما مگه میشه. اینجوری بدتر ضربه می خوره. اما واقعا احساس میکنم زوده.:(
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.