2733
2734
عییین صگگگگگ داره دروغ میگه😂😂 کارمند نشده فق خاسته تورو بچزونه بیخیالش شو بابا پسری ک تا این سن ...

باز از طریق سربازیش یه سال هم کارمند شده بود اونموقع هم منو آدم حساب نمی‌کرد یعنی تو اون یسال خبری ازش نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر بیشعور و بی فرهنگه....داری مودبانه میگی حرفام تحقیر نیس...ولی چون بهش گفتی افسرده بهش برخورده...مهم نیس..شایدم داره دروغ میگه که استخدام شده چون یبارم واسه دیدنت قدم برنداشته و با این حرفش که استخدام شده و توی تهرانه فقط خواسته بسوزونه تو رو با حرفاش...انشاالله که موفق باشه... من بودم درجا شماره ش رو بلاک میکردم بدون هیچ حرفی...بزار آخرین حرفش حرف خودش باشه و توی ذهنت حک کن حرفاشو ...چون تو باهاش دردودل کردی و اون زده تو صورتت گفته برو با  آدم دودی...خیلی بی شخصیته...آدما ذاتشون رو یجایی نشون میدن..خوشحال باش و اینو بدون آدم بهتری میاد تو زندگیت صبور باش

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
چقدر بیشعور و بی فرهنگه....داری مودبانه میگی حرفام تحقیر نیس...ولی چون بهش گفتی افسرده بهش برخورده.. ...

حالم الان خوب نیست الان هم مامانم تو خونه به چشم اضافه ها نگام می‌کنه بهم گفت برو کار برای خودت پیدا کن 

من فوق لیسانسم برم کارگر بشم ؟؟؟؟

چند سال کار گر بودم برای گرفتن مدرک لیسانسم 

الان با گوشیم کار میکنم ماهی نزدیک سه تومن در میارم 

ولی مامانم نمیدونه و همه اش بهم سر کوب میزنه 

الان هم دارم برای آزمون ها میخونم بلکه شاغل دولت بشم

حالم الان خوب نیست الان هم مامانم تو خونه به چشم اضافه ها نگام می‌کنه بهم گفت برو کار برای خودت پیدا ...

موفق باشی عزیزدلم....الان وقت اذانه...از خدا می‌خوام جوری دستتو بگیره تا همه انگشت به دهن بمونن...

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
موفق باشی عزیزدلم....الان وقت اذانه...از خدا می‌خوام جوری دستتو بگیره تا همه انگشت به دهن بمونن...

ممنون عزیزم 

از پدر و مادر هم شانس نداشتم شاید من بچه ی تقریبا بدی بودم ولی اونا پدر و مادر خوبی حتی یه درصد هم نبودن