2733
2734
عنوان

درمان برای جوش

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ی قرصی میخورم کل جوشای صورت ت بدنم رفته تضمینی هست البته من با تجویز دکتر میخورم، من هر راهیوک بگی امتحان کردم اثر نکرد ولی این قرصو خوردم کلش رفت

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2731
من ۴ ماه خوذدم خوب شدن کامل الان بعد یه سال دوباره یهو ریخته بیرون بدجورررررر

بستگی به خیلی فاکتورها داره .ایشون عروسیشونه من راهنماییتون کردم .به نظرم البته اسید تراپی بهترین گزینس و روتین خوب

کاربر محدثهجون ❤️قلب_شیشه_ای°°❤️ermi❤️nyli❤️ کاربرای مهربون قدیم درخاست بدید به من اگ با کاربری جدید هستید

ببین یه مقدار چای سبز و آویشن و بزار با آب بجوشه زیرشون کم کن مقدار و اندازه شرمهم نیست مثلا یه قاشق از هرکدوم بعد از صافی رد کن بریز تو قالب یخ و بزار جایخی،هر روز یکبار دوبار صورتتو ماساژ بده با همین قالبها...مثلا یه دقیقه...من خیلی خوب شدم الان چند وقته جوش نمی‌زنم مرتب هم استفاده نکردم ولی خوب شدم هر وقتم دیدی داری جوش میزنی باز قالب یخ چای سبز و آویشن بزار رو جوشت 

من ۴ ماه خوذدم خوب شدن کامل الان بعد یه سال دوباره یهو ریخته بیرون بدجورررررر

من سه سال پیش حدود سه ماه کامل خورردم و تا سه سال جوش نزدم الان باز کم کم میزنم دارم دوباره میخورم خیلی خوبه این قرص بنظرم باید تغذیه تو هم رعایت کنی چربی و شیرینی زیاد نخوری

من سه سال پیش حدود سه ماه کامل خورردم و تا سه سال جوش نزدم الان باز کم کم میزنم دارم دوباره میخورم خ ...

مشکل اینه بی نسخه نمیدن وگرنه منم دوباره خودم شرو میکردم🫠اره قرص خوبیه صورتو صاف میکنه

مشکل اینه بی نسخه نمیدن وگرنه منم دوباره خودم شرو میکردم🫠اره قرص خوبیه صورتو صاف میکنه

من بدون نسخه گرفتم ایرانیشو، ایرانیشم همونه فرقی نداره 

باشه عزیزم مرسی،هر چن وق ی بار میخوری؟ من فک کنم یه روز درموین تا یه ماه بخورم خوب باشه

من هرروز میخورم دوماه بخور تا جواب بگیری