2752
2734
عنوان

من یه والد سمی ام 🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 38 پست
آخه حوله ی دختر کوچیکمو انداخت یه جایی. بهش گفتم وای عقل هم داشته باشی خیلی خوبه. یهو ازین حرفا می ...

والا تا ۶ سالگی نباید اینکارا رو میکردی که کردی. حداقل بزرگ تر شد بفرستش پیش تراپیست تنها راه جبران همینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه دخترم امروز حاله دختر تو رو داشتم ولی من ۱۷ سالمه و اون ۹

مامانم حرفایی امروز بهم زد که قلبم و خیلی شکست نمیشه واسش دلیل آورد چون بلافاصله توجیهش میکنه

من عاشقم و اون میدونه  و خیلی اذیتم‌میکنه با حرفاش و کاراش بخوام تعریف کنم یه صبح تا شب طول میکشه

خلاصه اش کنم توروخدا مامانا بد دختراتون انقد گیر ندین تویی که میدونی دخترت عاشقه جلو پاش سنگ ننداز و با حرفات لهش نکن اینا همش نفرت میشه

نمیگم ازادمون بزارین ولی مثه رفیق باشین واسمون که بیایم تو بغلتون گریه کنیم نه اینکه مثه من دخترت الان بشینه تو تنهاییش از دسته مادرش گریه کنه  

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓
2731
مگه چیا بهش میگی ؟؟؟ یا رفتارت چطوره باهاش؟؟

مثلا اینکه یه اشتباهی می‌کنه بهش غر میزنم.

یا مثلاً یهو یه کلمه ی سرزنشگرانه بهش میگم مثلا میگم چرا خودت فک نمیکنی

یا ازش انتظار دارم مراقب همه چی و خواهر کوچیکترش باشه

ازین سبک حرکتا

منم همش عصبی میشم پسرمو دعوا میکنم حتی بعضی وقتا میزنمش هی میخام خودمو تغییر بدم خوب باشم نمیتونم هر ...

می‌دونم چه حسی داری

منم بچه بود خیلی پیش میومد کتکش بزنم الهی بگردم 🥺🥺🥺

ولی روی خودم کار کردم این مورد رو تا ۹۹ درصد درستش کردم و دیگه انجامش نمیدم.

همین که خودت به این نتیجه رسیدی یعنی نصف راه رو رفتی منم خیلی اینجوری میشم بچه‌م هم دچار آسیب شده بود البته شرایط من خیلی حاد بود دست خودم نبود تغییر بدم چندسال طول کشید تعییر وضعیت بدم ولی خوب وقتی فهمیدم که فشار کاری من به روح بچه‌م آسیب زده نشستم باهاش حرف زدم. گفتم شرایطمو گفتم چقدر دوستش دارم و گفتم منو از روی وقتی حالم خوب نیست قضاوت نکنه و هر وقت حرفی داره بهم بزنه حتی اگه ناراحت بشم بعد که حالم خوب شده بهش فکر می کنم و رو رفتارم کار می کنم و اگر لازم باشه حتما ازش عذرخواهی میکنم 

.
من یه دخترم امروز حاله دختر تو رو داشتم ولی من ۱۷ سالمه و اون ۹ مامانم حرفایی امروز بهم زد که قلبم ...

الهی بگردم.

درکت میکنم

من خودمم والد سمی داشتم خیلی خیلی یه سم تمام عیار که خیلی آسیب بهم زد و ازین ناراحتم که این چرخه انگار ادامه داره و قطع کردن این چرخه خیلی کار می‌بره.

.

ولی توروخدا نذار تو این سن درگیر عشق و عاشقی بشی.

بعنوان کسی که تو ۱۸ سالگی ازدواج کردم میگم که هرچی هم شد مراقب خودت باش و حالا حالا تو فاز ازدواج نرو 🤍

همین که خودت به این نتیجه رسیدی یعنی نصف راه رو رفتی منم خیلی اینجوری میشم بچه‌م هم دچار آسیب شده بو ...

منم اصلا خیلی وقتا بلافاصله ازش عذرخواهی میکنم یا پیش میاد مثلا با شوهرم بحثم شده که بخودم میام میبینم تحت تاثیر ناراحتی هام با اون بدرفتاری کردم و اینو براش توضیح میدم.

ولی حتی همین هم تو لیست ویژگی های سمی بودن بودش. و خب واقعا هم فک کنم نباید اینطوری باشه🥲

مثلا اینکه یه اشتباهی می‌کنه بهش غر میزنم. یا مثلاً یهو یه کلمه ی سرزنشگرانه بهش میگم مثلا میگم چرا ...

خب اینو که نود درصد پدر مادرا دارن اونی که میگه من اینجوری نیستم دروغه 

حس میکنم روحیه دخترت خیلی حساسه 

بازم با یه مشاور صحبت کن ولی این رفتارا چیزی نیست که انقدر بخاطرش خودتو سرزنش کنی

الهی بگردم. درکت میکنم من خودمم والد سمی داشتم خیلی خیلی یه سم تمام عیار که خیلی آسیب بهم زد و ازی ...

عاشق شدم خیلیم دوستش دارم

به خاطر همین عاشقیمه که الان از دسته مامانم غصه دارم

پشیمون نیستم به خاطر عاشقیم از خودم میزنم تا بهش برسم 

گریه میکنم ولی کم نمیارم جلو حرفاشون وایمیستم

اما یه چیزی که نتیجه گرفتم‌ اینه که وقتی دخترم عاشق شد جلوشو نمیگیرم و میزارم عاشقی کنه رفیقش میشم به جای مامان

آدم هایی که محبت می‌کنند کم یابند..ولی آدم هایی که قدر محبت را بدانند نایاب..💓