2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلاااام من دوقلو هستم 1 هفته به اینکه 8 ماهه بشیم به دنیا اومدیم با وزن 2400 و 2600
سلاااام من 9 فروردین تو نی نی سایت ثبت نام کردم،ایمیل هم برام اومد،اما فعالسازی انجام نمیشد!! بعضی شبا میودم تبادل نظرها رو میخوندم،اما نمیتونستم نظر بدم! خلاصهههه امشب 15 اردیبهشت دوباره عضو شدم و بالاخره عضویتم تکمیل شد و من خوشحالم...
2738
من که انقدر کوچیک بودم که امیدی به زنده موندنم نداشتن!! بیچاره مامان و بابام خیلیییی زحمتمون رو کشیدن هر بار شیشه هامون رو میجوشوندن مخصوص ما از سوریه،موز میاوردن
سلاااام من 9 فروردین تو نی نی سایت ثبت نام کردم،ایمیل هم برام اومد،اما فعالسازی انجام نمیشد!! بعضی شبا میودم تبادل نظرها رو میخوندم،اما نمیتونستم نظر بدم! خلاصهههه امشب 15 اردیبهشت دوباره عضو شدم و بالاخره عضویتم تکمیل شد و من خوشحالم...
نه خدا رو شکر نه...چون من هفته 26 باید بچه ها رو در می اورد ...وضعیت بارداری خوبی نداشته امپول همون موقع زدم ریه بچه هام باز شدن تا اگر زایمان کردم بچه ها سالم بمونند....وخدا خیلی لطف کرد...
پس اصلا عجله نکن گلی هر چی بچه هات درشت تر باشن،بعد زایمان راحتتری
2706