2733
2739

ارزش داره یا نه؟ همین آزمون استعدادهای درخشان منظورمه؟ کسی اطلاع داره

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

خوبیش که بله عالیه اما من خودم برای ورود به دبیرستان دوره دوم نظرم هست بهتره

به شرطی که هشتم و نهم رو خوب بخونی و معدل بالای ۱۹ بیاری

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمونه دولتی و تیزهوشان فرق داره 

نمونه دولتی ششم به هفتم آزمون نداره براساس امتیازهایی که تو مسابقات مختلف و معدل و صدالبته پارتی بازی میتونی بری 

ولی تیزهوشان آزمون داره کتابهای تستشو باید بخرید 

2731
مضخرف مضخرف مضخرف فقط غیر انتفایی بفرست نمونه دولتی چرته تیزهوشانم خوبه ولی نمونه اصلا

چرا عزیز؟ آخه میگن تیزهوشان خوب نیست؟ نمیدونم چکار کنم🤦‍♀️

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
نمونه دولتی و تیزهوشان فرق داره  نمونه دولتی ششم به هفتم آزمون نداره براساس امتیازهایی که تو م ...

آخه الان بخشنامه اومده که ثبت نام کنن. تا 25 ماه هم وقت داره..ازمونشم تیرماه هست

چرا عزیز؟ آخه میگن تیزهوشان خوب نیست؟ نمیدونم چکار کنم🤦‍♀️

نمونه دولتی الکی اسم روش گذاشتن

هر کی رفته عذاب کشیده

چون درست درس نمیدن ولی انتظار نمره خوب دارن

غیر انتفایی و تیزهوشان معلماشون یکیه و رو بچه سرمایه گزاری میکنن و واقعا درست درس میدن

کاربری مال ۲ نفره🦥
2740
البته شما زدی نمونه ولی زیرش نوشتی استعداد درخشان  اینا فرق داره  استعداد درخشان تیزهوشا ...

از معلم پرسیدیم گفت نمونه دولتی هست. دقیقا همین جوری هست بخشنامه اش.خودمم تعجب کردم پرسیدم از معلمشون

سلام گل 

من خودم نمونه دولتی درس میخونم بد نیست بستگی داره کدوم منطقه باشی و کجا...

برادر منم شیشمه میره هفتم..

میخواست ازمون تیز ثبت نام کنه ولی چون پایه ی پنجم سه تا خوب داشت نشد.

درسشم خوب بود و حیفه..

آزمون نمونه دولتی شیشم به هفتم شنیدم دیگه نیست.. فقط نهم به دهم هست

نمونه دولتی الکی اسم روش گذاشتن هر کی رفته عذاب کشیده چون درست درس نمیدن ولی انتظار نمره خوب دارن ...

غیرانتفاعی هم آزمون میخواد؟ از هزینه سالانه اش خبر دارید؟ 

سلام گل  من خودم نمونه دولتی درس میخونم بد نیست بستگی داره کدوم منطقه باشی و کجا... برادر منم ...

ممنونم..🌹🌹

ولی انگار امسال هست. چون بخشنامه اومده ثبت نام کنیم. 

سلام گل  من خودم نمونه دولتی درس میخونم بد نیست بستگی داره کدوم منطقه باشی و کجا... برادر منم ...

شما هزینه سالانه تون چقدر میشه؟ با مدارس دولتی چقدر فرقشونه؟ 

2706