2733
2734
عنوان

دوست جونا لطفا یه کرم مرطوب کننده خوب معرفی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 70925 بازدید | 57 پست
ممنون از راهنماییت.این ددوسنس رو برای صورت معرفی کردی؟ دور چشم هم داره؟ یعنی شما استفاده کردی یا از کیفیتش راضی هستی؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
بله عزیزم من کارم در ارتباط با داروخانه هاست و اغلب محصولات رو میشناسم ددوسنس چهار تا لاین داره پوستهای چرب پوستهای خشک پوستهای حساس مراقبت از دست و پا و لب مثلا پوستهای چربش چند تا محصول داره شوینده،محلول ضد جوش،مرطوب کننده پوستهای چرب،مرطوب کننده پوستهای جوشدار،رول ضد جوش،ماسک ضد جوش و .... پوستهای خشک ،مرطوب کننده،دور چشم،سرم پر کننده چروک،کرم شب،کرم روز،لوسیون ضد ترک بدن و.... پوستهای حساس،ضد التهاب،مرطوب کننده ۲۴ ساعته و ... مراقبت دست و پا،کرم ترمیم کننده دست و ناخن،کرم پا،کرم ضخامت زانو و ورنج و قوزک پا،کرم لب بازسازی کننده،ژل ضد واریس و رفع خستگی پا
سال ۹۶،سال مادر شدن من،خدایا ازت ممنونم بخاطر همه خوشبختیهایی که به من عطا کردی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ممنون. الان نرم افزار زیبایی با طبیعت رو سرچ کردم چیزی بدست نیاوردم... من پوستم خشکه. خیلی هم بی دقتم در نگهداری از پوستم. اوضاعم خرابه! میشه لینک این نرم افزار رو بذاری؟
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
پیداش کردم پگاه جان.
http://www.poostnews.com/index.php/2013-03-25-08-49-38/%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C/700-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D8%AF%D8%AF%D9%88%D8%B3%D9%86%D8%B3-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA.html
سال ۹۶،سال مادر شدن من،خدایا ازت ممنونم بخاطر همه خوشبختیهایی که به من عطا کردی

دوستان من یه مطلب دیدم که بهترین کرم‌های آبرسان و معرفی کرده. لینکشو میذارم دوس داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

لینکش اینه https://bigsearch.ir/Abresn

❤🌟 دوست داشتن توبساط من است…هیچ‌کس نمی‌تواند جمعش کند🌟❤

دوستان سلام از طریق یکی از دوستانم با سایت کیم کالا اشنا شدم اینم شماره هاشونه 09120750932-09120132883-02186081142 -و تونستم مشاوره پوست بشم بهترین کرم مرطوب کننده رو از سایتشون خریداری کردم هم پوست صورتم نرم شد هم کل لک های صورتم و جای جوش صورتم از بین رفت

بهترین کرم مرطوب کننده و آبرسان که تا حالا استفاده کردم تایتان بوده ، هم کاملا پوست رو آبرسانی میکنه ، هم پوست رو شفاف و نرم و یکدست می کنه ، چین و چروک های دور چشمم کم می کنه ، خیلی هم سبک هست ، لینکش رو براتون میزارم :

https://mahziba.com/product/titan-moisturizer-hydrating-skin-lightening-cream