2752
2734
عنوان

مامانهایی که بچه پنج-شش ماهه دارین میشه یه لحظه بیاین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20 بازدید | 27 پست
ببین بچه بعد چهار پنج ماه دیگه یه برنامه پیدا می کنه. اگه چند روز همه کارهاشو بنویسی کم کم برنامش دستت میاد. مثلا پسر من نه شب میخوابه روزا حدود ساعت ده از خواب پا میشه. البته قبلشم برا شیر بیدار میشه ولی بلافاصله میخوابه. بعد ده تا یازده و نیم بیداره دوباره یه چرت یه ساعته میزنه. به همین ترتیب تا عصر همین طور یه ساعت و نیم بیداره و یه ساعت چرت. دیگه از شش نمی خوابونمش که نه خسته شه و پیوسته بخوابه. وقتایی که بیداره بیشتر اوقات داریم باهم بازی می کنیم یا باباش داره باهاش ور میره. وقتایی که خوابه به کارام می رسم. بچه همینه دیگه. نمیشه تنهاش گذاشت خیلی. در ضمن بازی هم تو رشد هوشیش خیلی مهمه
نشود فاش کسی آن چه میان من و توست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب بدنش اینجوریه دیگه. بعضی نی نیا کم خوابن بعضی پرخواب. مث آدم بزرگا...
نگران نباش عزیزم
اگه میشینه میتونی براش تاب بگیری نزدیک آشپزخونه آویزون کنی که ببینتت. یا وقتی تو روروئک بشینه دیگه راحت میشی. ولی بهترین کار اینه که وقتی شب خوابید تو هم بخوابی و صبح دو سه ساعت زودتر از اون پاشی و به کارات برسی. وقتیم تو روز میخوابه باهاش چرت بزنی. دیگه بچه کوچیک همینه. کسی از ادم بچه دار توقع کار زیاد نداره که...
نشود فاش کسی آن چه میان من و توست...