2737
2734

۵ساله خونه ام بوی تمیزی نگرفته همش جیش همش جیش

کی یاد میگیره دیگه

اول پسر بزرگم که تا دوسالگی دیگه کامل یادگرفت جیش رو گفت ولی پی پی رو نمیگفت تا دوسال  و هشت ماهگی کامل بلد شد

حالا پسر دومم دوسال و هشت ماهشه

پی پی رو میگه کامل اما برای جیش لجبازی میکنه و نمیگه و نمیزاره که هم پوشکش کنم سریع میره اونور درش میاره

هر جا بشینی و پات رو بزاری خیس و نجسه

چیکار کنم دیگه بریدم

چون تفاوت سنیشون دوسالونیمه من هیچ استراحتی نکردم 💔💔

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

الهی بگردم خیلی خسته ای 

ادم کلافه میشه 

منم تابستون شستم فرشارو 

شکر خدا تا الان نذاشتم نجس بشه دیگه 

سریع میبندمش 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

تند تند خودت ببر دستشویی آب رو باز کن تا جیشش بگیره یواش یواش خودش یاد میگیره

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تند تند خودت ببر دستشویی آب رو باز کن تا جیشش بگیره یواش یواش خودش یاد میگیره

اسم دستشویی میاد یا ب یه ترفندی میخام ببرمش دستشویی همش جیغ و ناله میکنخ ک ندارم دروغ میگخ

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
2740
الهی بگردم خیلی خسته ای  ادم کلافه میشه  منم تابستون شستم فرشارو  شکر خدا تا الان ...

عزیزمی❣️💔

ببین یعنی ازهمه چی ناامیدم حالم از همه چی بهم میخوره

هر بار ک میگمش متین باید بریم تو دستشویی کامل هی براش توضیح میدم دفعه بعد بازم تو شلوار😮‍💨

ماشالله کامل هم حرف میزنه اما این مورد رو تو دنده لج افتاده

نگو تورو خدا😭 من فرشامو خیلی دوست دارم. تا ۵ سالگی پوشکش میکنم😄

ببین من چون خیلی سر بچه اولم اذیت شدم گفتم این یکی رو تا سه سالگی کامل پوشک میکنم اما این برعکس از یکسال و نیمگی تا الان دیگه نذاشته پوشکش کنم هی درش میاره با زور 

یه مدت خوب بود میگفت و همش تشویقش میکردم اما چندین ماهه ک لجباز شده یا نمیاد یا با زور و گریه و خشونت

و تا من مشغول کارامم تو خودش میکنه

باز میکنه می ندازه اون ور فک کن بچه من از ۱۷ ماهگی خودش چسباشو باز میکرد در می اورد جیشش هم نمی گفت

دقیقا پسرکوچیکه منم همینطور از۱۸ماهگی دیگه نذاشت مگر موقع خواب 💔💔💔

2706