2733
2734
سلام. من چندروزه پری ام عقب افتاده. البته این ماه قصد بارداری نداشتم اما میترسم بارداری اتفاق افتاده باشه.بینی ام خیلی میخاره.اصلا قبلا حساسیت همنداشتم. میتونه از علایم بارداری باشه؟خیلی حس لرز و سرما میکنم. گرسنمه مدام.این علایم ممکنه بخاطر بارداری باشه؟البته من قصد داشتم چند ماه دیگه برای بارداری اقدام کنم.اما خوب هر چی پیش آید خوش آید. فعلا سه چهار روزه پری عقب افتاده برای همینم از بی بی چک استفاده نکرذم فعلا.
میتونه باشه من اوایل داشتم
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
بیبی چک بزن
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تورو خدا جواب بده بینی شما هم خارش میکرد شدید

بله 

حامله بودین اوایل بارداری بود اخه واس منم هس بی بیچک هر چی مبزنم منفیه

آره عزیزم بعد از اینکه آزمایشم مثبت شد