2733
2734

قرص سرماخوردگی میشه مصرف کرد؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ب من ک فق استامینیفون ساده میداد دکتر

فقط همین؟🥲قرص سرماخوردگی چی؟

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سفکسیم یادمه میخوردم کلداکس هم همینطور اما باز با دکتر مشورت کن

گلودرد ندارم. فقط عطسه آبریزش و بدن درد دارم. هفته دیگه سه شنبه نوبت دکتر دارم. الان دارم میمیرم از درد😣کلداکس میشه مطمئنی؟

گلودرد ندارم. فقط عطسه آبریزش و بدن درد دارم. هفته دیگه سه شنبه نوبت دکتر دارم. الان دارم میمیرم از ...

بدن دردت رو با ماساژ و استراحت مهار کن

بخور اسطوخودوس بده

دست تورا بریدند،دست دادن در جهان ممنوع شد
گلودرد ندارم. فقط عطسه آبریزش و بدن درد دارم. هفته دیگه سه شنبه نوبت دکتر دارم. الان دارم میمیرم از ...

نخور توروخدا،دمنوش بخور،میدونی یکی از احتمالاتی که در مورد کودکان اتیسمی دادن اینه که مادرشون تو بارداری استامینوفن خوردن

دمنوش و مایعات بخور دارو نخور

2740
بدن دردت رو با ماساژ و استراحت مهار کن بخور اسطوخودوس بده

باشه ممنون عزیزم❤

نخور توروخدا،دمنوش بخور،میدونی یکی از احتمالاتی که در مورد کودکان اتیسمی دادن اینه که تو بارداری است ...

دمنوش عسل و آبلیمو خوردم. حتی استامینوفن ساده؟ اون که میگن مشکلی نیست؟