2733
2739
عنوان

راهکار کنار اومدن با مرگ عزیزان

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 25 پست

خدا خودش صبر میده اما یه وقتای یاد خاطرات پدر عزیزم میفتم نمی‌دونم کی میشه که صورتم از اشک چکه می‌کنه هیچ دختری اندازه من وابسته ی پدرش نبود اما بازم دارم زندگی میکنم آدم بدبخته به همه چی عادت می‌کنه من ۲۰روز دیگه دوسال میشه که بابای  گلمو از دست دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول واسه ارامش خودتون و هم کسی ک فوت شده حتمن قران بخونید وخیرات کنید چون کسی که فوت میکنه  حتی نیاز ب یک دونه صلوات از اینور دنیا داره.و چشم براهه.

دوم فکر کنید ک همه رفتنی هستیم و دیر یا زود ماهم مسافریم.

سوم اینکه خودتون سر گرم کنید با چیزهایی ک حالتون رو خوب میکنه...زیاد تنها نمونید .

چهارم سعی نکنید جلو گریه هاتون رو بگیرید و بغض بمونه ته گلوتون.گریه کنید و عزاداری کنید تا تخلیه بشید.

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
2742

تجربه خودمه.. خیلی عذاب کشیدم تا آروم بشم... چند ماه فقط گریه و نخوردن و... تااینکه خوابشون رو دیدم ازون‌روز کم کم آروم شدم و به زندگی برگشتم. هنوزم بعدگذشت چند سال هر وقت بهش فکر میکنم اشکم میریزه ولی بیقراری گذشته رو ندارم دیگه.

خیرات،  قرآن، نماز ، دعا و... بخونن براشون ان‌شاءالله آروم میشن

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
منم تازه از دست دادم سعی میکنم عمیقا فکر نکنم چون اگه عمیق به نبودش فکر کنم دیوونه میشم خودتو با ی ...

عزیزم فکرمیکنم شما هنوز نتونستی باور کنی ذهن ناخوداگاهت نپذیرفته😢

کتاب تولستوی و مبل بنفش خوبه دوستم خوند میگفت تاثیر خوبی داشت. کتاب ترس از تیک نات هان هم خوبه با توصیف مرگ ارامش میده به ادم

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼
عزیزم فکرمیکنم شما هنوز نتونستی باور کنی ذهن ناخوداگاهت نپذیرفته😢  کتاب تولستوی و مبل بنفش خو ...

ممنون

آره دوس ندارم راجع بهش فکر کنم همش فکر میکنم اونی ک خاک کردیم مامان من نبوده و یکی دیگه بوده

اکثر شبا هم میاد به خوابم تقریبا هر شب

2740
ممنون آره دوس ندارم راجع بهش فکر کنم همش فکر میکنم اونی ک خاک کردیم مامان من نبوده و یکی دیگه بوده ...

اخیی خدا رحمتش کنه😢

روحش هنوز دوست داره حواسش بهت هس

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست است که زندگی به هیچ نمی ارزد ، اما ارزش هیچ چیزی هم به اندازه ی زندگی نیست🌼