2733
2739

دوستان  از خودم بدم میاد دیگه ...

مثل یه آدم گیج و خنگ و ساده لوح احمق ‌...

چقدر ب خودم فوش بدم آخه ...

البته ویژگی هامه فوش نیس...

خانوما   بخدا دروغ نمیگم

ساده ام  تیکه های بقیه  بی اهمیتی هاشون رو هی  بیخیال میشم هی  بیخیال میشم  هی میگم ززرگترن  و به فراموشی میسپرم  دلرحمم  کینه ای نیستم تلافی نمیکنم !

چرا خدا منو انقددددددر  احمق آفریده 

از دلم نمیاد  کسی میاد خونم حتی قبلا اذیتم کرده بی محلی کنم  تا به عمرم  دل کسی رو نشکوندم از قصد تیکه ننداختم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اه اه منم همین ام ایش...کنایه ها رو میشنوم قشنگ طوری میگن که نمیشه با خودت بگی با تو نیستن چون غیر تو کسی نیست ولی هیچ چی نمیگم چون جوابی ندارم و یاد ندارم مث خودشون جواب بدم خودمو میزنم به اینکه اره با من نیستین

چقدر خوب که کینه ای نیستی راحتی بخدا، من بشدت حساس و کینه اییم، یکی یه کاری کنه یا حرفی بزنه مدام خود خوری میکنم محاله فراموش کنم

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
هر کی هر چی گفت همون لحظه بزنی تو دهنشون دیگه نه خنگی نه ساده 

باورت میشه نتونستم نمیتونم..

اصلا چند وقته با خدا  درگیرم  میگم چرااینجوری آفریدی  واقعا دلگیرم 

اگر ذاتم اینجوری نبود   منم مثل بقیه  میشدم

ولی اینا همش یعنی آدم خوبی هستی 🙂💔ذاتت خوبه بخدا  ولی خب اگه اعتماد به نفس نداری باید رو این ...

میونی  اصلاااا یه جوریم  خودمم باورم نمیشه   

تا ب حاله بده هیچکس رو حتی اونایی ک بدی کردن رو نخاستم ..

حتی از مشکلاتشون ناراحتم میشم 

بعد جالبه فرض کن   طرف  یه ماه  قبل توی دورهمی  ب من تیکه انداخته   همه میدونن با منه  خودمم همینطور ج نمیدم بعد با خودم چند روزی ناراحتم مثلا دوماه دیگش میبینمش  قیافه هم نمیگیرم براش  همون مثل قبل  برخورد میکنم اصلااااااااااا   باور کن بقیه  الان با خودشون میگن  این دیگه چ آدمیه !

شدید دلسوزم  دلرحمم  بغض و گریه  میکنم توی خونه   از خدا شاکیم  چرا ذاتم اینجوریه

خودخوری فقط  یااینکه جوابم میدی تلافی هم میکنی

قبلا جواب نمیدادم، اما الان از خودشون یاد گرفتم جواب میدم، اینجوری خیلی حس بهتری دارم، از وقتی جواب میدم حساب کار دستشون اومده و جرات نمیکنن بهم تیکه بندازن

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!