2752
2734
عنوان

تجریه دوبار نزدیک به مرگ من(باردارا و افراد حساس نخونن لطفا)

| مشاهده متن کامل بحث + 5137 بازدید | 167 پست

چرا اینارو تعریف میکنی؟  توقع داری هرکسی که رسید و تجربه ی نزدیک مرگ تعریف کرد ملت باورکنن؟ 

بابا اونایی که تی وی میذاره و  صحت سنجی شده هم مردم به سختی باور میکنن 

خودمم خیلی از مواردش رو باور ندارم با اینکه به عالم غیب اعتقاد کامل دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه عزیزی رو از دست دادم  یعنی اون میتونه مارو ببینه؟ و باهاش حرف بزنیم متوجه میشه؟

ارع عزیزم متوجه میشه:)

حالا که تا اینجا اومدی واسه سلامتی و ظهور امام زمان یه صلوات بفرست🤍♥️
2731

بار دوم اردیبهشت ۱۴۰۰ بود. شب بدی داشتم و تا صبح از بابت مساله ای که ناراحت بودم گریه کردمو به خدا گفتم خدایا تو راست گفتی تو مامورت رو به موقع فرستادی. من پشیمون شدم هر وقت خواستی آماده ام. فردا عصرش داشتم تلویزیون میدم. یهو باز دوتا شدم.روحم کنار آشپزخانه ایستاد و به جسممکه رو مبل نشسته بود نگاه کرد. سرمبه سمت شونه هام خم شد و دهانم باز موند و انگشتای دستم تا شد و تو همون حالت خشک شد. روحم گفت همییین؟؟زندگی یعنی همیین؟ برم؟این رو که گفتم یه نیروییکه اصلا نمیدونم چی بود روحم رو به شدت روی زمین می‌کشید تا به سمت جسمم برگرده دلم نمیخواست برگردم به خاطر همین مقاومت میکردم جلوی تلویزیون تو حالت ناراحتی نشستم و سرم رو بین زانوهام بردم که نمیخوام برگردم یهو نمیدونم چی شد که روحم به سرعت به سمت جسمم برگشت ولی تا چند ساعت قادر نبودم حرف بزنم یا دستامو که خشک شده بود تکون بدم.

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
یا خدا.  حتما پیش فالگیری دعا نویسی چیزی برو عزیزم وای خیلی ترسیدم

فالگوریتم و دعانویس چرا؟ تجربه مرگ میتونه واسه هر کسی پیش بیاد. طبیعیه کاملا

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
مطمئنی؟ مامانش داره میمیره براش.. ولی تو‌خوابش نمیاد..

ارع مطمئنم،حتی خود پیامبر با مردگان جنگ بدر صحبت کرد،اگه مرده ها صدامو نمیشنیدن پس پیامبر چرا باید باهاشون صحبت میکرد؟واینکه مرده ها دست خودشون نیس،باید بهشون اجازه داده بشه نمیتونن بدون اجازه وارد خواب کسی بشن

حالا که تا اینجا اومدی واسه سلامتی و ظهور امام زمان یه صلوات بفرست🤍♥️
2706