2737
2739

آمار سن ازدواج رفته بالا 

میدونم اولین دلیلش پول هست ،پول رو نگین 😅

خب دلایل بعدی ازدواج نکردنتون چیه ؟

خودم که دخترم علت مجرد موندنم اینه که خواستگارام یا معتاد بودن یا کار درست و درمون نداشتن یا بچه مامانی بودنشون

از خدامه ازدواج کنم خواستگارندارم

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اون موقع دلیلم این بود کلا با ازدواج مشکل داشتم از پسر جماعت خوشم نمیومد و تحمل ریختشونم نداشتم

دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم خدایا هدیه هاتو از من نگیر                      انسان های ضعیف آرزو می‌کنند انسان های قوی تلاش .انسان های قوی اولیت را خود قرار می‌دهند و انسان های ضعیف از خودگذشتگی های بیهوده میکنند انسان ها را رفتارشان در برابر خودشان تفاوت قائل میکند نه شغل و پست  و مقام...!        🌛نی نی سایت گرامی۶بار به علت حق گویی تعلیقم کردی فکر کردی من از حرف حق دست بر میدارم؟!صد بار هم تعلیق کنی من حرف خودمو میزنم و سلام یا علی!🌜
2738

چون کلی هدف دارم میخوام مجرد بمونم اهدافمو عملی کنم و اینکه دوس دارم خیلییی بیشتر خوش بگذرونم مجردی 

خونه مجردی بگیرم حتما چندسال مجردی و مستقل زندگی کنم و بنظرم سن مناسب ۳۰ سال ب بالا واسه ازدواج

دخترم 

یا دونفر دوست بودم متاسفانه این قدر عوضی بودن که نسبت به همه پسرا بد بین شدم

حضرت عیسی علیه السلام در فلسطین متولد شد اما هیچ مسیحی اروپایی عاقلی نمیگه من اروپایی هستم آسیایی نمیپرستم گرفتی منظورمو؟😅                                                               

قدیمها پسرها دستشون به دخترا نمیرسید ازدواج میکردن الان جسارت نباشه اینقدر زن داغون ریخته تو خیابون که با دوزار تمام نیازهای یه مرد رو برآورده میکنن اصلا مسئله پول نیست

حقیقت همیشه راه پیدا میکند.