2733
2734
بنظرم کسی از بینیش عکس نمیزاره شماهم زیاذ نظر نده خسته میشی

بنظر منم کسی که عقیده اش اینه از چشم یا لب یا ابروشم  عکس نمیذاره سایت عمومیه و گزینه ارسال نظر داره پس برای کسی تصمیم نگیر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنظر منم کسی که عقیده اش اینه از چشم یا لب یا ابروشم  عکس نمیذاره سایت عمومیه و گزینه ارسال نظر ...

بنظر من کسی که عقیدش اینه ک کسیو نه میشناسه نه چیزی نمیاد تو تاپیکش انقد قضاوت کنه یا راجع به دماغش نظر بده و باید خودشو اپدیت کنه که هزاران ادم روزانه برای حرف ادم هایی بیشعوری میرن بینی زیبایی که خدا بهشون داد رو عمل میکنن😂😘 

وزن اولیه82.5.    وزن هدف: ۶۲      عضو گروه نارنجی مانکن های زیبا🧡
بنظر من کسی که عقیدش اینه ک کسیو نه میشناسه نه چیزی نمیاد تو تاپیکش انقد قضاوت کنه یا راجع به دماغش ...

من فقط گفتم‌ مشخصه بینیت بزرگه و تو بهت بر خورده این یعنی خودت بینی بزرگ رو عیب و ایراد میدونی وگرنه من فقط گفتم بینیت بزرگه نگفتم زشته😁

من فقط گفتم‌ مشخصه بینیت بزرگه و تو بهت بر خورده این یعنی خودت بینی بزرگ رو عیب و ایراد میدونی وگرنه ...

ب نظرم بینی بزرگ با یه ایموجی خنده میتونه مسخره باشه و اینم بگم نظر من به خودم مربوطه جانم شما باز راجع به تفکر و نظر بقیه که کامنت الکی دادی 😂😔 ای کاش یکی بهت یاد میداد انقد دیگران رو از پشت گوشیت قضاوت نکنی😘😘😘

وزن اولیه82.5.    وزن هدف: ۶۲      عضو گروه نارنجی مانکن های زیبا🧡
2740