2733
2739

از یه سایت معتبر مشاور تحصیلی گرفتم.راضیم هستم.اما پرسره،ینی مشاورم،اصلا نظم نداره.پربروز خواب مونده بود یه ساعت منو علاف کرد تا اومد برناممو داد.من بهش چیز خاصی نگفتم اونم عذر خواهی کرد .گفتم پیش میاد دیگه.حالا امروز قرار بود به من برنامه بده.هنوز نیومده.قطعا دیگه نمیاد.چکار کنم با این؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شکایت کن

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

عوضش کن

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
2738

بهش مودبانه بگو، کنکور دارم صبح ساعت فلان درس و باید شروع کنم اگه امکان داره قبلش هر روز به من برنامه بدید یا اینکه مشاورم و عوض کنید

بارون از ابرها سبک تر میپره، هر کسی سر به سوی خودش داره، مثل لاک پشت تو خودم قایم شدم، دیگه هیچ کس دلمو نمی‌بره. 
پشتیبانی با مسئولی نداره ک ب اون بگی؟ ب خودش مستقیم بگو و نظم برات مهمه اگه گوش نکرد مشاورشو لغو ک ...

چرا اما میترسم بگه تو روز سیزده به در مسئولیت ندارن که بیان.بدتر ضایع شم

عوض کن 

ب پشتیبانی هم بگو من سال سرنوشت سازمه با این بی برنامگی ها خراب میشه 

اصن از یجا دیگه مشاور بگیر وقتی انقد اسکان همچین مشاوری گرفتن

هیچ وقت بیخیال چیزی که واقعا میخوای نشو،صبر کردن سخته؛ولی حسرت خوردنش سخت تره :)🙂✨

یه ریال این مشاوره ها رو قبول ندارم

ادم خودش نیازاشو بهتر میدونه و بهتر میتونه برنامه ریزی کنه واسه خودش

اصلا ادم دلسوز توی این صنعت کنکور نیست

بیهوده است مجادله بر سر اثبات دیانت یا بی دینی آدمها!کسی که دروغ نمی گوید , کسی که مهربان و با انصاف است,کسی که از رنج دیگران اندوهگین می شود و از شادمانی دیگران شاد است...کسی که انسان را و پرنده را و گیاه را و زمین را ,محترم می دارد,به مقصد رسیده است...از هر راهی که رفته باشد!
چرا اما میترسم بگه تو روز سیزده به در مسئولیت ندارن که بیان.بدتر ضایع شم

وا چ ربطی داره 

تو پولشو دادی ک مرتب برنامه بگیری

🥀زخم هایم را دوست دارم🥀آنها شاهدان اصلی هستند که چگونه شجاعانه زندگی کردم🥀
عوض کن  ب پشتیبانی هم بگو من سال سرنوشت سازمه با این بی برنامگی ها خراب میشه  اصن از یجا ...

میترسم عوضکنم بدتر شه.اما قبول دارم دخترا با مسئولیت ترن اگه مشاور دختر باشه بهتره

2706