2752
2734
عنوان

مادرشوهر چیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3463 بازدید | 122 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا مال مام خنجر نذاشته روگلومون این یه مطلب طنزه نینی سایت واقعا بد شده قبلنا خیلی خوب بود همه جنبه شوخى داشتن کلی خوش میگذشت
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
2731
یه سوال دارم دوستان..با اینکه قبول دارم همونجور که عروس بد زیاده,مادرشوهرم بدم زیاد هست ولی,آیا مادر خود شما مادرشوهر هیچکی نیست؟؟؟؟؟ واقعأ شما دوست دارین راجع به مادرتون که مادر شوهر یه نفر دیگس اینجوری گفته شه؟؟!
خدایا بازم شکرررر.هیچ وقت ناشکر نشم...
خدا همه خوبان رو حفظ کنه ما که خیری ندیدیم تا فهمیدن باردارم شدم همه بدتر شدن و کلی دعوا انداختن خدا نگذره از بدا من که این اخریا نفرین کردمشون
میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین بلکه دل منم اروم بگیره
مادرشوهر منم خوبه ولی خوب گاهی انگار دست خودشون نیست به عنوان مثال پریشی من تو آشپزخونه بودم و داشت یچیزی به شوهرم میگفت ک هنگ کردم و دلم میخاست برم بزنمش من قبول دارم ک اگه مامان خودمم مادرشوهر میشد واسه عروسش بدجنسی میکرد چون تو ذات مادرشوهر بدجنسی هست مگر استثناها
بخند تا دنیا بهت بخنده.... :-)
نینا مادرشوهر من مدام به خانوادم فحش میده و بی احترامی میکنه خداروشکر همسرم عالیه و خیلی دوسم داره اما واقعا مادرش قلبش سنگه تا حدی شده بعداز ۶سال صبوری من کم اوردم و همسرمم گفته دیگه نمیریم تمام الان که باردارم به همسرم گفته برو بندازش خونه باباش و برگرد ببین چقدر بی انصافن
میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرستین بلکه دل منم اروم بگیره
2706