2733
2734
عنوان

مامانم احمقه بینهایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1144 بازدید | 54 پست
میگم دیگه فکر می‌کنه بامزس متاسفانه مثل خیلی های دیگه که همین نی نی سایت هم کم نیستن عزیزم فکر می‌کن ...

سعی کن ب ظاهرم شده حساسیت نشون ندی جلوش

ک فک کنه دیگه واست مهم نیست و عکس نگیره.

منم متنفرم از اینکه کسی ازم عکس بگیره

قربونت برم تو مریض نیستی منم یه زمانی اینطوری بودم و میگفتم مریضم حتی توی اینه هم نگاه نمیکردم. اما ...

خدانکنه عزیزدلم 🥺❤️ مرسی که تو این جمعی که بیشتریا دلمو بیشتر شکستن و حالمو بد تر کردن شما بادرک بودی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدانکنه عزیزدلم 🥺❤️ مرسی که تو این جمعی که بیشتریا دلمو بیشتر شکستن و حالمو بد تر کردن شما بادرک بو ...

عزیزم مهربونم نازک نارنجی من اگر تو خودت رو دوس نداری من دوستت دارم و خواهر خوشگل منی

2731
بچه هااسی ناراحته وحالش اصلاتواین لحظه خوش نیس واونقدبدحال بوده کامل مشخصه نتونسته همه چیزو همون اول ...

ممنونم که اینقدر با درک و فهم بودی عزیزم ♥️ از ته دلم از خدا بهترین هارو برات میخام عزیزدلم الهی خدا بینهایت بخت ببخشه مادی و معنوی الهی همه جوره خوشحال و خوشبخت باشی

عزیزم مهربونم نازک نارنجی من اگر تو خودت رو دوس نداری من دوستت دارم و خواهر خوشگل منی

عزیزدلممم 🥺🥺❤️❤️❤️❤️ الهی خدا هر چی لایق خودشه رو به تو هم بده خدا لایق بهترین هاست لایق بی‌نهایت ترین ها الهی بهترین ها و بی نهایت ترین ها رو خدا بهت بده عزیزدلم مرسی از حرفات حلی حالم بهتر شد خدا خیر بده بهت تا آخر زندگیت 

ممنونم که اینقدر با درک و فهم بودی عزیزم ♥️ از ته دلم از خدا بهترین هارو برات میخام عزیزدلم الهی خدا ...

فدات شم عزیزم دلم 😍 مراقب خودت باش 💋 برات دعامیکنم مشکلاتت حل شه وبه آرامش روحی برسی واین روزاروپشت سربذاری و بهترین زندگیوپیش روداشته باشی وخوشبخت بشی🌹

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan
عزیزدلممم 🥺🥺❤️❤️❤️❤️ الهی خدا هر چی لایق خودشه رو به تو هم بده خدا لایق بهترین هاست لایق بی‌نهایت ...

قربونت برم گلی جونم من حرف هام رو از ته دل گفتم ممنونم بابت دعای خیرت

و ازت از ته قلبم خواهش میکنم خواهر خوشگل و مهربون خودم بمونی. هروقت هم حس کردی زشتی بدون قلب خواهرت رو با این فکرت میشکنی. پاشو به خودت برس و برقص سیندرلای من😘😘😘

2740
عزیزدلممم 🥺🥺❤️❤️❤️❤️ الهی خدا هر چی لایق خودشه رو به تو هم بده خدا لایق بهترین هاست لایق بی‌نهایت ...

بهت هم درخواست دوستی دادم عزیزم افتخار میکنم قبول کنی. تا توی همین جمع همه بدونن من زیباترین دوست و خواهر رو دارم

مجبور نیستی وقتی مطمعن نیستی نظر بدی عزیزم من اصلا آدمی نیستم که به دل بگیرم حتی خودمو نفرین میکنم ا ...

بابا تو‌ دیگه چقدر جووگیری والا من توهین نکردم 

ولی معذرت میخوام‌ اشتباه از من‌بود 

یادم‌باشهدازاین‌ببعد حواسم‌باشه اینجورتاپیکا نرم برا خودم‌بهتره

بازم‌معذرت‌میخوام

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤