2737
2734
عنوان

کرم پودر بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره عزیزم رفتم هیلکو بسازم همه جااام پر ترک شد همه جاااا..ولی سرشونه دیگه خیلی افتضاحه نمیدونم چکارک ...

الهی بگردم مجردی؟؟ اره فشار میاد منم شنیده بودم خیلیا بعد باشگاه و ورزش سنگین اینجور میشن

دوست من ک خیلیی خوب شد...اون خیلی خط داشت حتی تا ارنجم خط داشت امتحان بکن مداوم انشالله نتیجه ببینی

منم مثل دوستتم عزیزم هرجا فکرشو بکنی دارم...نمیدونی دقیقا کدوم روش رو امتحان کرد؟بایو اویل خیلی زدم بی فایده بود‌..روغن نارگیل و الورا هم زدم..روغن کرچک و انواع کرم و روغن دیگه😔الان روغن شتر مرغ و کرم ضد ترک از نفیس گرفتم ببینم چی میشه ولی روغن شتر مرغ رو تا میزنم بو مرغ میدم نمیتونم تحملش کنم🥲🥲

الهی بگردم مجردی؟؟ اره فشار میاد منم شنیده بودم خیلیا بعد باشگاه و ورزش سنگین اینجور میشن

آره هیکلم خیلی خوب شد خیلی زودم نتیجه داد ولی خب ترک خوردم..مجردم اگ خدا بخواد بزودی ازدواج میکنم و خیلی میترسم از واکنش طرفم خیلیییی همش میگم نکنه بدش بیاد نکنه...😔

منم مثل دوستتم عزیزم هرجا فکرشو بکنی دارم...نمیدونی دقیقا کدوم روش رو امتحان کرد؟بایو اویل خیلی زدم ...

خودش گفت بیشتر این کنجو زیتونی ک من بهش گفتم تو تاریکی مونده بود رو زد خوب شد...حساس نباش عزیزم منم رو بدنم ی جای بخیه بزرگ دارم فعلا دارم میرم لیزر ببینم چی میشه 

2740
آره هیکلم خیلی خوب شد خیلی زودم نتیجه داد ولی خب ترک خوردم..مجردم اگ خدا بخواد بزودی ازدواج میکنم و ...

نه اصولا مردا جزئی نگر نیستن وقتی بگی این حس رو بهش القا میکنی عزیزم پش واکنشی نده ک اونم واکنش بده...اگرم میدونی مطرح کن باهاش چون من دوستم ب شوهرش گفت ولی به یکی ازخواستگاراش وقتی گفت نپدیرفت ادمها متفاوتن ولی خیلی ترکهاش خوب شدن لباس باز پوشید براعروسیش

نه اصولا مردا جزئی نگر نیستن وقتی بگی این حس رو بهش القا میکنی عزیزم پش واکنشی نده ک اونم واکنش بده. ...

من که هر خواستگاری رو مشکل ندارم میگم همینه که هست خیلی اعتماد بنفس دارم و خداروشکر تو خوشکلی چیزی کم ندارم منتها این خواستگار فرق میکنه دوس داریم همو خیلی عذاب دیدم تا بهش برسم البته اگ خدا بخواد برسم😔بهشم گفتم همه جا دارم میگه میریم لیزر خوب شد که هیچ نشد فدا سرت ولی درکل آدم حساسیه و میترسم ...😔😔

2706