2737
2734
عنوان

فقط کلونازپام اروومم میکنه وگرنه از اضطراب و افسردگی دیووونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 47 پست

شوهر سابق من میخورد یه دیونه به تمام معنا بود

حالا که دوتایی رفتید سمت ماشین عروسش تو چشایه من نگاه کن پاشو آفرین ببوسش.گلایه ماشین عروسش خیلی ام پژمرده بودن،لباسایی که تنش بود اصلنم قشنگ نبودن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتیاد اوره من یه دونه بخورم شب تا فردا ساات نه صبح خوابم

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
من افسردگی و اضطراب شدید دارم ناارومم همش 

عزیزم اکثر آدما همینطوری اند

شما با قرص حالت بهتر میشه،

خیلی از ما اگه بهش دسترسی داشته باشیم وابسته اش میشیم.

کلا اوضاع و احوال روزگار خیلی خوب و عالی نیست.

2731

قرص بدون روانشناس 

و روانشناس بدون همکاری خودمون برای کمک به حال خوب مون 

اثر نداره 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!

والا شرایط محیطی و بیرونی و زندگی ادمه که این بلارو سر ادم میاره

من یه دورانی قرص استفاده میکردم تا ترک کنم مررررردم چون ذره ذره کنار گذاشتم.الانم پانیک اتک بهم دست میده.

داروهاتو لطفا سرخود قطع نکن سکته میاره.

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه..شکررت که برام حفظش میکنی..شکرت که دارمش💝

دکترای احمق فقط میبینن طرف استرس و اضطراب داره یچی میدن بره واقعا یه دکتر واقعی دلسوز پیدا نمیشه .انقد این قرص عوارض داره .منکه یدونشم نخوردم انداختم دور .اگ ناگهانی قطع بشخ عوارضش شدیده .

هوای حوصله مان ابریست 💚
2738
قرص بدون روانشناس  و روانشناس بدون همکاری خودمون برای کمک به حال خوب مون  اثر نداره  ...

اگر نمی تونی بری پیش روانشناس کتاب های معمایی مثل وقتی اضطراب حمله می کند خیلی خوبه منم به دلایلی نتونستم برم پیش روانشناس بجاش رفتم کلاس یوگا و کتاب های معمایی این چنینی می خوندم حل می کردم

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
اره ارامش بخشه

ان شاالله آرام بشی خواهر ، 

دعای ماه رمضون : 

«اللَّهُمَّ فَرِّجْ عَنْ کُلِّ مَکْرُوبٍ

خدایا هر غمگینى را دلشاد ساز

اللَّهُمَّ أَصْلِحْ کُلَّ فَاسِدٍ مِنْ أُمُورِ الْمُسْلِمِینَ‏

خدایا مفاسد امور مسلمانان را اصلاح فرما

اللَّهُمَّ اشْفِ کُلَّ مَرِیضٍ

خدایا هر مریض را شفا عنایت کن

اللَّهُمَّ سُدَّ فَقْرَنَا بِغِنَاکَ

خدایا به غناى خود جلو فقر ما را ببند

اللَّهُمَّ غَیِّرْ سُوءَ حَالِنَا بِحُسْنِ حَالِکَ‏

خدایا بدیهاى حال ما را به خوبى صفات خودت تغییر ده

اللَّهُمَّ اقْضِ عَنَّا الدَّیْنَ

خدایا دین ما را ادا فرما

وَ أَغْنِنَا مِنَ الْفَقْرِ إِنَّکَ عَلَى کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدِیرٌ

و فقر ما را بدل به غنا و بى ‏نیازى گردان که تو اى خدا بر هر چیز توانایى.»

عزیزم میدونم ک میگم کم کم باید ترکش کنه وگرنه چیزای بدی درانتظارشه

منم خود دکتر گفت خودت کم کم قطعش کن ولی من یک دفعه ای قطع کردم هنوز که علائم سکنه رو دارم 

اگر نمی تونی بری پیش روانشناس کتاب های معمایی مثل وقتی اضطراب حمله می کند خیلی خوبه منم به دلایلی نت ...

البته یه دوسه جلسه رفتم ولی ب دلایلی مجبور شدم جلسات رو قطع کنم