2752
2734

معمولا ۳۵ببعد با معاینه لگن و یا سونو ک بریچ بودنو نشون بده

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
معمولا ۳۵ببعد با معاینه لگن و یا سونو ک بریچ بودنو نشون بده

من دکترم ماما بوده متخصص نبود تاالان لازمه برم پیش متخصص که اگه سزارین بودم با توجه به تایم کمی که دارم دنبال متخصص نباشم؟

آره اولی هست.من دکترم ماما بود تاحالا بنظرت دکترم رو عوض کنم برم متخصص که اگه سزارین بودم پیش همون ع ...

اره بابا من اصلا ماما نمیرم چون قبولشون ندارم فقط متخصص

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
من دکترم ماما بوده متخصص نبود تاالان لازمه برم پیش متخصص که اگه سزارین بودم با توجه به تایم کمی که د ...

یکی،دوهفته اخر اگ باشی سونو انجام بدی بری تریاژ زایشگاه خودشون بهت میگن نوع زایمانتو

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
معاینه لگن چجوریه

دوتا انگشتو وارد واژن میشه تا متوجه شن لگنت مناسب طبیعی زاییدن هست و یا ن ک معمولا همیشه میگن مناسبه تا طرف سزارین نشه