2733
2739
عنوان

من یک ماهه هر روز دارم خواب بد میبینم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 50 پست
نبایدتواین تاپیک عنوان میکردی اسی میترسه مردن کجابودخیلیاخواب بدمیبینن همه که نمیمیرن

بلاخره باید میگفتم 

ممکنه هشداری باشه 

و اسی ببینه و دقت کنه ک خدای نکرده مشکلی پیش نیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه چه حادثه ای دارین منو میترسونین😭

من شمارو نمی‌خوام بترسونم ولی گفتم خواب های بد پشت سر هم چیز عادی نیست.حداقل بگین چه خواب های بدی دیدین.اگه متاهلی مواظب زندگیت باش.اگه مجردی مواظب آینده ات.مثلا من خواب قبرستان.خواب قبر سنگی.خواب درخت پر از سر های حیوان.خواب جیغ و داد مردگان تا این حد ترسناک بودن خوابام.میدونی تو قبر های که خواب می‌دیدم خودم و شوهر سابقم رو زنده چال میکردن و از هم دور بودیم. آخرش شوهرمو سحر کردن باعث شدن طلاقم بده.

دانشجو

اسی من دوسال بیشتر مرتب خواب بدمیدیدم اولاش خیلی سختم بودافسرده شده بودم بعدکم کم به خوابهام عادت کردم اصلابهش فکرنمیکردم بدبه دلم راه نمیدادم اغلب خوابهااگربهش فکرنکنی وتعبیرش نکنی تعبیری نداره بعدازمدتی که کلابهش فکرنکردم خواب دیدن هام کمترشدالان بازهم هرازمدتی خواب بدمیبینم ولی اصلابازگونمیکنم واسه کسی وتعبیرش نمیکنم یک کم رهاکن وبیخیال باش سخته ولی کم کم روخودت تسلط داشته باش اغلب خواب هابه ضمیرناخودآگاه برمیگرده مثلایه اتفاق بدممکنه واست افتاده باشه وتوذهنت ثبت شده باشه ازاونه که خواب بدمیبینی واسه من که اینجوربودبایک نفرهم راجبع خواب های پریشونم صحبت کردم ازچندتاپرسیده بودگفته بودن ممکنه دعایاطلسمی واسش برداشته باشن که مرتب سردرد داره وخواب آشفته میبینه ازهرچیزی بودزمان برد اونم زیادولی خب خیلی الان بهترشدم مرتب آیه الکرسی وچهارقل بخون سوره بقره بخون انشاالله درست میشه

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
من شمارو نمی‌خوام بترسونم ولی گفتم خواب های بد پشت سر هم چیز عادی نیست.حداقل بگین چه خواب های بدی دی ...

من خواب مرگ و قتل و خون و فرار

میخوام بالامو باز کنم و پرواز کنم👩‍🦽🎶🤞💖
اسی من دوسال بیشتر مرتب خواب بدمیدیدم اولاش خیلی سختم بودافسرده شده بودم بعدکم کم به خوابهام عادت کر ...

باشه ممنونم عزیزم😢

2738
وای خدا از ترس حالم بد شده اخه یعنی چی 

خب خواب هات چین مثلاً در مورد چی و چه کسی شاید بتونم کمکت کنم.تعبیر کامل خواب بلد نیستم ولی بعضی خواب هارو تعبیرشون رو بلدم چون شش سال پیش ی کتاب مذهبی تعبیر خواب خوندم دقیق اسمشو یادم نیست ولی تعبیراش درست بودن برا من. در واقع تعبیر خواب رو همیشه باید به خیر تعبیرکرد.

دانشجو
خب خواب هات چین مثلاً در مورد چی و چه کسی شاید بتونم کمکت کنم.تعبیر کامل خواب بلد نیستم ولی بعضی خوا ...

اینم بگم نصفش درباره کنکوره و اینکه قبول نشدم،یه بارم خواب دیدم از دست چند نفر دارم فرار میکنم چون اونا میخوان پاهامو قطع کنن!یا فرار میکنم از دست چند تا قاتل

من خواب مرگ و قتل و خون و فرار

نترس تعبیر خواب بد نیست .خواب مرگ یعنی عمر طولانی.اون خواب قتل و خون هم نگاه مثبتی داره.پس ان شاءالله که خیر .چون روزا بخاطر خواب هات افسرده میشی باز دوباره از همین مدل خواب میبینی.هیچ نترس ان شاءالله که خیر برات گلم.

دانشجو
نترس تعبیر خواب بد نیست .خواب مرگ یعنی عمر طولانی.اون خواب قتل و خون هم نگاه مثبتی داره.پس ان شاءالل ...

مرسی عزیزم❤️

اینم بگم نصفش درباره کنکوره و اینکه قبول نشدم،یه بارم خواب دیدم از دست چند نفر دارم فرار میکنم چون ا ...

اون نصفش که درمورد کنکور واس نگرانی کنکورته منم پشت کنکوریم خواب کنکور زیاد میبینم.ولی اونایی که دنبالت هستن نمی‌خوام نگرانت کنم فقط ازت ی سوال دارم آیا تو زندگیت کسی هست که دشمنت باش یا بد خواه داری تو زندگیت.اگه آره فقط مواظب اون افراد باش.همین.خواب دنبال کردن چند نفر یا چند حیوان یعنی دشمن.من همیشه خواب سه تا سگ ترسناک می‌دیدم که میخواستم منو بکشن.و بد خواه های من بودن بعد طلاقم دیگه خواب ندیدم چون کارشون رو کردن و دیگه بهمکاری ندارن.یا شایدم میخوام به کنکورت لطمه بزنن

دانشجو
اون نصفش که درمورد کنکور واس نگرانی کنکورته منم پشت کنکوریم خواب کنکور زیاد میبینم.ولی اونایی که دنب ...

ی چیز دیگه هر صبح که از خواب بلند میشی آیه الکرسی رو با چهار قل بخون و خودتو فوت کن تا شب هیچ چیز نمیتونه نزدیکت بیاد چون تو حصاری.من الان همین کارو میکنم.قبل خواب هم آیه الکرسی رو دوبار و چهارقل رو چهار بار بخون و خودت و اطرافت رو فوت کن بخواب.روحت نگران.دیگه به خواب های شب قبلت فکر نکن.ان شاء الله که خیر.

دانشجو
اون نصفش که درمورد کنکور واس نگرانی کنکورته منم پشت کنکوریم خواب کنکور زیاد میبینم.ولی اونایی که دنب ...

اره بدخواه که دارم🥲 ممنون که گفتی عزیزم حواسم هست❤️

2706