2733
2734
عنوان

حس ششمی هست الان تو سایت..دلم اشوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطمه ‌‌محسن . میخوام جدا شم نمیزارن . میخوام ببینم چی میشع آخرش 

صبر کن اول اسی رو بگیرم

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 
2731
اسمت

عزیز دلم منم اسم خودمو عشقمو بدم 

میتونی بی زحمت برام یه تک نیت بگیری که بی حوصلست اینروزا که ساکته یا تموم کرده؟

دعات میکنم واقعا دلم اشوبه

سحر دختر نازم،تویی غنچه بازم🌸💃🏼🎼🎤
چه جالب ،خدا پدر بزرگتو بیامرزه عزیزم  یعنی اگه بپرسم نمیتونی حدس بزنی گلی؟ این تفعل چیه و یا ...

ببین میتونم شمارشو بهت بدم خیلی درست میگه شاید باورتون نشه ولی قبل از اینکه هیچ اتفاقی بیفته به طرز عجیبی اون هم به مامانم گفته بود(یکی از عزیزانتو از دست میدی) ولی مامانم ب ما نگفت میتونی بری اون تاپیک منو کدگفتم دلم شور افتاده ببینی

تو میدانی من کیم ولی نمیدانی کی درون من است(¯―¯٥)         (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞
ببین میتونم شمارشو بهت بدم خیلی درست میگه شاید باورتون نشه ولی قبل از اینکه هیچ اتفاقی بیفته به طرز ...

هزینه اش چقدره؟

دوستان خیریه محک در حال خرید دوتا دستگاه خیلی ضروری برای کودکان سرطانی هست لطفن اگر میتونید حتی خیلی کم بهش کمک کنید...تو تاپیک هام هست .https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=11171557&slug=%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D9%88-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%AD%DA%A9&postId=293720726من یه مادرم..خیلی وقته دیگه همه تصمیمات و انتخابام تحت تاثیر همین مادر بودنه....پس قضاوتم نکن...نظرات من فقط و فقط مختص شخص اسی هست.پس لطفن تو نظر من دخالت نکنید...🙂🙂🙂 همیشه دختر حرف گوش کن خانواده بودن خوب نیست..همیشه حق با پدرو مادر نیست..زندگی متاهلی یادم داد هر چیزی رو همون دفعه اول باید حل کرد..
ببین میتونم شمارشو بهت بدم خیلی درست میگه شاید باورتون نشه ولی قبل از اینکه هیچ اتفاقی بیفته به طرز ...

درخواست میدم اطلاعاتشونو برام بی زحمت بفرست گلم 

دستت دردنکنه 

چشم میرم تاپیکتو میخونم

سحر دختر نازم،تویی غنچه بازم🌸💃🏼🎼🎤
2738

من م‌واسم بخواد اتفاقی بیوفته دلم اشوبه سری میفهمم میخواد چیزی بشه ‌‌و حسم فقط واسه خودم کار سازه 

کاربری دست دو نفر♥️

اسی ف الت ک داره نشون میده بنده خدا شوهرت ادم خوبیه خیلی دوست داره برات خوشبختی افتاده با دوتا بچه 

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 
هزینه اش چقدره؟

نمیدونم ولی کمه فکر کنم در حد ۱۰تا ۱۰۰ هزار تومن دقیق نمیدونم ولی الان نگاه میکنم بهت میگم وایسا 

تو میدانی من کیم ولی نمیدانی کی درون من است(¯―¯٥)         (☞ ͡° ͜ʖ ͡°)☞
اسی ف الت ک داره نشون میده بنده خدا شوهرت ادم خوبیه خیلی دوست داره برات خوشبختی افتاده با دوتا بچه&n ...

امیدوارم..ممنونم

خدا خیرت بده

دوستان خیریه محک در حال خرید دوتا دستگاه خیلی ضروری برای کودکان سرطانی هست لطفن اگر میتونید حتی خیلی کم بهش کمک کنید...تو تاپیک هام هست .https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=11171557&slug=%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%B4-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D9%88-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%BE%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D8%B7%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%AD%DA%A9&postId=293720726من یه مادرم..خیلی وقته دیگه همه تصمیمات و انتخابام تحت تاثیر همین مادر بودنه....پس قضاوتم نکن...نظرات من فقط و فقط مختص شخص اسی هست.پس لطفن تو نظر من دخالت نکنید...🙂🙂🙂 همیشه دختر حرف گوش کن خانواده بودن خوب نیست..همیشه حق با پدرو مادر نیست..زندگی متاهلی یادم داد هر چیزی رو همون دفعه اول باید حل کرد..
2706