2737
2734
من خیلی تو این زندگی جنگیدم خودم و خانوادمو فدای شوهرم کردم دیگه بسه خسته شدم

عزیزم خدا خیلی وقتا تو زندگی من معجزه کرده هزار مرتبه شکر برات دعا کردم صلواتم فرستادم

من بارهاخدابرام معجزه کرده وبعداز۲۱سال زندگی سخت متاهلی خدابازبرام معجزه کردزندگی ازاین روبه اون روشده فقط فهمیدم توی هرشرایطی که بودی بگی خدایامن ازت میخام تومیتونی پس برام درستش کن واقعادرست میشه به خودت عذاب نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مشکلاتت چیه 

شوهرم  اختلال شدید خودشیفتگی یا نارسیسم داره بدترین نوع اختلاله تو نت سرچ کنین میاره البته مادرش این نریضی رو داره به بچه هاش منتقل کرده اصلا نمیتونی ثابت کنی مریضن خودشونم خیلی ادم خوبی میدونن

2728
من خیلی تو این زندگی جنگیدم خودم و خانوادمو فدای شوهرم کردم دیگه بسه خسته شدم

اخه عشقم جنگیدن به این نیست که بقیه رو فدای ی نفر کنی باید مشکل رو از ریشه حل کرد که خودتو نجات بدی گاها باید خودخواه بود

نماز و‌روزه که مال خدا نیست، خدا هم عقده ای نیست که بخاطر این چیزا باهت قهر و لج کنه بشین زندگیتو م ...

خیلی خیلی کارها کردم هر چی فکرش رو بکنی حتی زن برادرم که با همه دشمنی داره اومد بهم گفت خوشبحال شوهر و دخترت که مادر و زن سختکوشی مثل تو داره ولی بعضی وقتی کاری از ادم ها برنمیاد من بلد نیستم ادم نمک نشناس و نامردی باشم نتونستم حریف شوهرم بشم خواهر شوهرم ادم بسیار مغرور و پولداریه همیشه میگه خیلی دختر خوب و باهوشی هستی میگه من از رفتار داداشم شرمنده هستم پیش تو وخانوادت

2738

ناامید نباش عزیزم ، منم ازدواج کردم شوهرم کارمند بود و هیچی نمیخرید که با پول کارمندی نمیش و مونده بودم تو خونه سازمانی اداره که خجالت میکشیدم کسی بیاد خونمون خانوادمم راضی نبودن طلاق بگیرم یروز فهمبدم مادرشوهرم با یه پسر دوسته گفتم و ازاون روز باام لج شد و در اخر بهم تهمت زدو با گوشی من ب همکلاسیم پیام س.ک ،س داد و سراین موضو جدا شدبم وبعد شوهرم ویس چتارو تو گوشی همکلاسم دیده بود که اره مادرشه اما دیرشده بود از اینورم بابام ورشکست شد رفتن مستاجر شدن ینی داغون شدیم بعد معجزه شد الان دوسال میگذره از اون جریانات من با یکی ازدواج کردم ک واقا خوشبختم و ویلایی که ارزوم بودو داریم درست میکنیم و خانوادمم اونقد وضع مالی عالی شده که . زیاد بود اما گفتم بدونی صبر کنی خدا خودش همه چی رو بهتریناش رو برات رقم میزنه ناامید نشو قربونت بشم 

قطعا خدا همیشه برای بنده هاش انقدر خوب میخواد که براش معجزه میکنه... امیدوارم زندگیتون سرشار از معجزه هایی از جنس نور باشه و همیشه امیدتون رو از دست ندین که این معجزه ها ثانیه هایی که توی اوج ناامیدی هستیم اتفاق میوفته:)💚🌼

🌼
اخه عشقم جنگیدن به این نیست که بقیه رو فدای ی نفر کنی باید مشکل رو از ریشه حل کرد که خودتو نجات بدی ...

مشاور رفتم پزشک قانوتی رفتم کلانتری رفتم نشد طلاق نداد خانوادمو زجر داد بارها گفتم توی تاپیکام هست مامانم هنوز نامه های پزشکی قانونی منو داره

مشاور رفتم پزشک قانوتی رفتم کلانتری رفتم نشد طلاق نداد خانوادمو زجر داد بارها گفتم توی تاپیکام هست م ...

اسی حالاکه شرایط طلاق نداری چرافقط به خودت عذاب میدی خدااینجوربندهاشودوست نداره وبیشترسختی میزاره براشون تجربه خودمه هابروبیرون به خودت برس فکرکن باشوهرت یه همخونه ای باهاش دعوانکن بگوبخندکن اصلابه کاراش فکرنکن تاروحیه ات خوب بشه هرکاریم کردشوهرت کلاندیدبگیر

2706