2733
2734
😂 😂 😂 عالی ❤️ اه بابا از استرس مردم از بس میترسیدم این وا نشه یچیزی خوشحالم ک خوشت اومده  ...

بازخورد من به شخصه به مردم اسیای شرقی خیلی خیلی عالیه و زبان هاشون 

زبون چینی هم به نظرم یه زبون بامزه و دوست داشتنی هست که آدم وقتی میشنوه دوست داره بتونه حرف بزنه ولی خب سخته😂..

منم ژاپنی میخونم خوشبختم 😂🤩

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم ۹۹ بود تعلیق شد !😁
بازخورد من به شخصه به مردم اسیای شرقی خیلی خیلی عالیه و زبان هاشون  زبون چینی هم به نظرم یه زب ...

عررر

توهم آهنگ ضبط میکنی؟؟؟

بیااا پلیز باهم بخونیم 

اگر دوست داشتی اهنگاتو برام بفرست 

و لطفا حتی اگر کمال‌گرایی بفرست 

من صداتو دوست دارم بشونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باحاله گوش دادم.....

خوبه برای هر چی لازمش داری آفرین

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
❤️خوشحالم خیلی ک برلت آشناس  و اینک نظرت رو هم بگی خوشحال میشم چون این اهنگو خودم کاور کردم و ...

خیلی قشنگ خوندی  وصدات خیلی خوبه عزیزم  

خیلی خوب چینی رو تلفظ کردی اصلا نفهمیدم

2728
عررر توهم آهنگ ضبط میکنی؟؟؟ بیااا پلیز باهم بخونیم  اگر دوست داشتی اهنگاتو برام بفرست  ...

نه آهنگ نه 😂😅

فقط ژاپنی میخونم ..

تو چینی رو میخونی برا آهنگ؟🤩

2740

خواهرا خواهش میکنم لطف می کنید تاپیک یکی مونده به آخری منو گزارش بدید که پاک بشهه؟؟؟

لطفااا🙏🙏🙏

مردی با لباس👔 و کفشهای گرانقیمت👞 به دیواری خیره شده بود و میگریست😯 نزدیکش شدم و به نقطه ای که خیره شده بود با دقت نگاه کردم، نوشته بود: این هم میگذرد😊 علت را پرسیدم گفت: این دست خط من است. چند سال پیش در این نقطه هیزم می فروختم، حال صاحب چندین کارخانه ام.پرسیدم پس چرا دوباره به اینجا برگشتی؟؟ گفت: آمدم تا باز بنویسم: این نیز بگذرد....گر به دولت برسی مست نگردی مردی، گر به ذلت برسی پست نگردی مردی، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی😍😍.سلامتی آقامون امام زمان صلوات📿📿
نه آهنگ نه 😂😅 فقط ژاپنی میخونم .. تو چینی رو میخونی برا آهنگ؟🤩

خب بلاخره تهش منم ژاپنی یادمیگیریم یخورده اونم بتونم بخونم یا بر عکس 

کلا برام مهمه صداتو بشنوم

اگ خواستی و قبول کردی بگو یجوری باهات درارتباط باشم

شماره مو بدم و.. 

❤️❤️ برای بازخورد فرستادم صرفا بفهمم صدام چجوریه از نظر بقیه 

نگوووووووووووووو ♡

واقعا جدی ؟؟؟

پس دمت گرم  ایول ایول..

موفق باشی...

من که دان کردم  الان دارمش.....اولش نگفتم  دروغ چرا

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
یسسسس عرر

وا /:

من فکر کردم خواننده معروفه 

وووای چه با استعدادی کیف کردم 

واقعا قدر خودتو بدون خوشبحالتتتت 

آهنگت رفته جز آهنگ های مورد علاقم😂🤩

2706