2733
2734

ولنجک میشینه ۴ تا خونه داره ک ۳ تاشو اجاره داده یکیشم میشینه توش حقوقشم ک خیلی زیاده تازه ۲ تا فروشگاه بزرگم داره ک دست داییاممه خالمم ک جداشده نمایشگاه ماشین شریکی دارع با داییم و کلا همه ی این پولا زیر دست مامان بزرگمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان خونشونم و باور نمیکنید ۴۰ هزار تومن ب من عیدی داد ک نگرفتم ی مدته میخوام دماغمو عمل کنم اصلا پولم جور نمیشه با اینکه میتونه ده برابرشو بده بهم اصلا ب روی خودش نمیاره همه ی صورتش عمله انقد مستقیم و غیرمستقیم بهش گفتم اصلا انگار ن انگار

2731
2740
نگو ک میخوای همونی ک تو ذهنمه رو انجام بدی🗿💔

خیلی طلا دارع مامان بزرگم انقد باکلاسه ک انگار من ۷۰ سالمه اون همسن منه حتی از منه ۲۵ ساله هم خوشگلتره ی کشو داره پر از طلا ک مهمونیا استفاده میکنه دیشب دیدم گوشواره هاشو موقه خواب دراورد گذاشت تو کشو 

الان خونشونم و باور نمیکنید ۴۰ هزار تومن ب من عیدی داد ک نگرفتم ی مدته میخوام دماغمو عمل کنم اصلا پو ...

خودتو کوچیک نکن بت نمیده ،چهل تومن رب گوجه هم نمیکنه

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
خیلی طلا دارع مامان بزرگم انقد باکلاسه ک انگار من ۷۰ سالمه اون همسن منه حتی از منه ۲۵ ساله هم خوشگلت ...

بدزدشون😂😂اما دماغت کج میشه

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
2706