2733
2739
جدی ؟ چه جوری به یه شهید باید متوسل شد ؟ شیوه خاصی داره ؟

من حاجت داشتم به ایشون گفتم ضامن من بشه پیش خدا تا خواسته من با حکمت خدا یکی باشه 

بزاش هرروز صلوات میفرستم 

واینکه حاجت گرفتم براشون نمک پخش کردم

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من حاجت داشتم به ایشون گفتم ضامن من بشه پیش خدا تا خواسته من با حکمت خدا یکی باشه  بزاش هرروز ...

متوجه شدم .ممنونم💫🤍

میشه با دلای پاکتون برای رسیدنبه آرزوهام و برآورده شدن حاجتم.برام یه صلوات بفرستید؟🥲ای کسی چ امضامو خوندی امیدوارم هرچی خوشبختی توی دنیاس توی زندگیت بیاره و هرگز رنگ غم نبینی🤍

20تا صلوات❤️

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
اخه ایشون کسی رو نداره برای بعضی ها اولین باره

عزیزم.ممنونم از تاپیک خوبت.🙏🏻🌹من برای اولین بار بود که این تاپیک شمارو دیدم و خوندم و با شهید یوسف قربانی آشنا شدم.

قایل توجه دوستانی که اعتراض کردن که چرا تاپیک تکراری میزنین.چه خوب شد که تو،یکی از این تکرارها من با این شهید بزرگوار آشنا شدم.روحشان شاد یادشان گرامی🍀🍀🍀

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
2740
عزیزم.ممنونم از تاپیک خوبت.🙏🏻🌹من برای اولین بار بود که این تاپیک شمارو دیدم و خوندم و با شهید یوس ...

قریونت عزیزم

منم به این دلیل میذارم برای خیلی ها اولین باره

اگه تکراری میتونن وارد نشن

قریونت عزیزم منم به این دلیل میذارم برای خیلی ها اولین باره اگه تکراری میتونن وارد نشن

خیلی کار خوبی میکنی،همینطور با اراده ادامه بده ان شاالله که روح این شهید عزیز دعاگوت باشه

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷