2733
2739
عنوان

بزرگترین درسی که تا الان از زندگی گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 1479 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در نوجوانی به دنبال شهوت نرو. 

خیلی زود دیر میشه. 

چیزی رو میخوای برای هدفت جوری تلاش کن که بهت بگن گندشوووو دراوردی

سلام دوست عزیز:) امیدوارم حالت خوب باشه و آرزوی سلامتی و موفقیت شما در کنار خانواده ات رو دارم 😍🌹__اللهم صل علی محمد و آل محمد__ این صلواتم هدیه من به شما 🙂.                            دو سال به آرزویی که دارم وقت دارم.. اگه دوست داری ی بار دیگه ام شما صلوات بفرست و من رو مهمون خودت کن 🤗
2728
2738

صفره ی دلمو هر جا پهن نکنم 

یه روزی اون دوست جون جونیت همه ی درد و دل هاتو سر صفره ی یکی دیگه با یه چای گرم میریزه بیرون 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

تنهایی بهتر از همچیه.

محبت آدما مثل سکه ست . اگه اونو تو قلک دل کسی بندازی ، دیگه نمیتونی درش بیاری ، مگه اینکه اونو بشکونی(: شاید بتونی ماهی رو از دریا بگیری ولی نمیتونی دریا رو از فکر ماهی بگیری

فقط خدا اولین آخرین کسی هست ک تمام دردهات رو تسکین می‌بخشه فقط باید از ته دلت باهاش حرف بزنی یه جوری آدم بلند می‌کنه همه انگشت ب دهن میمونه 

و یکی دیگه رازها و درد دل هام ب کسی نگم فقط با خدا حرف بزنم 

از مردای ایرانی خوشم نیاد و به ازدواج باهاشون فکر نکنم 

و برام مهم نباشن ( اگر مخالف هستید ریپلای نکنید) 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

هدف هایی ک داریو ب هیشکی نگو 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2706