2733
2739
من باشم نه مگه چیه  پفی هم نیس

همون درک نمیکنم چرا باید عروس از پوشیدن این لباس ساده معمولی بدش بیاد

کجاش قابل نقایسه با لباس عروسه این؟ 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید لباس عروس هم ساده و سفید باسه اونوقت چی؟

چه ربطی به این داره اخه 

کلا لباس استارتر قشنگ نیست و منم نظرم اینه که نپوشه ولی ربطش به عروسو نمیفهمم 

حتی اگر عروس لباس ساده سفید خیلی خیلی معمولی مثل این بپوشه بازم با شینیون و تور خیلی فرق میکنه

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2728
2740

نپوس دلش می‌شکنه منم باشم بدم میاد

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین