2752
2734
عنوان

✨🌱کی میاد واسه سلامتی و ظهور امام زمان هرروز صلوات بفرستیم✨🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 52732 بازدید | 16607 پست
سلام بر منتظران ظهور💛✨ چشمتون روشن به جمال مهدی فاطمه ان شاءالله⁦✨💛 دعای خیر امام زمان (عج)بدرقه ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷

عزیزم خواهش میکنم شما که محب امام زمان (عج) هستی و دعات رسا هست میشه برای من گناهکار دعا کنی ؟ من دستم به هیچ جا بند نیست فقط امیدم به امثال شماست که برام دعا کنید امام زمان (عج) بهم نگاه کنه و برای دنیا وآخرتم دعا کنه 

یارامام زمان (عج) باشید💔

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🖤 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُح ...

قبول باشه عزیزم 😘

اجرت با صاحب الزمان 💚

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانم گل ممنونم از تایپیک خوب شما ۱۰۰تاصلوات به نیابتِ پدر آسمانیم هدیه به آقامون حضرت مهدی ( ...

قربونت⁦❤️⁩

قبول باشه عزیزم 😘 خدا پدرتون رو بیامرزه ان شاءالله جایگاهش بهشت باشه⁦🤲🏻⁩🌱

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻 🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی ...

قبول باشه گلم 💖✨

2731
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم صل علی محمد ...

قبول باشه عزیزم ✨💖

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم                  ...

قبول باشه عزیزم ✨💖

🤍اٰللـٌّٰهًٌُمٓ صَلِّ عٓـلٰىٰ مُحَمَّدٍ وُاّلِ مُحَمَّدٍ وٓعٓجٓلِ فٓرٰجٰهٌٓمّ🤍 💜اٰللـٌّٰهًٌُمٓ ...

قبول باشه گلم 💖✨

سلام وقت همه بخیر سلامتی آقا امام زمان عج حاجت روایی همه دوستان عزیز 🌺اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَ ...

سلام عزیزم⁦❤️⁩

قبول باشه 💚🌱ان شاءالله حاجت روا بشی 🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷 اللهم ...

سلام گلم... قبول باشه 🌱

من که خودم از همه روسیاه ترم😭

اگه قابل باشم ۱۰۰ مرتبه یا مهدی ادرکنی ب نیتت میگم ان شاءالله حاجت روا بشی 🌹⁦🤲🏻⁩ نگاه امام زمان عج بدرقه زندگیت 💚

بسم الله الرحمن الرحيم

اَللّـهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِه في هذِه ِالسَّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَة وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْنا حَتّى تُسْكِنَهُ اَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طویلا .

.*اللهم عجل لولیک الفرج*

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
سلام گلم... قبول باشه 🌱 من که خودم از همه روسیاه ترم😭 اگه قابل باشم ۱۰۰ مرتبه یا مهدی ادرکنی ب ن ...

سلام عزیزم نه اینطور نیست 

ممنون گلم 😍😍🌹🌹 خیلی خیلی لطف کردی همچنین ان شاءالله همواره یار و یاور امام زمان عج باشی 

منم اگر چه خیلی ناقابلم ولی برای خوشبختی و عاقبت بخیریت صلوات میفرستم 🌷

سلام بر منتظران ظهور💛✨ چشمتون روشن به جمال مهدی فاطمه ان شاءالله⁦✨💛 دعای خیر امام زمان (عج)بدرقه ...

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨💛

💛اللهم‌صل‌علی‌محمد‌و‌آل‌محمد‌و‌عجل‌فرجهم‌💛

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

سلام خانم خوبی؟

لطفا این دوستمونم تک کن @یانورvr    

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨💛

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷