2733
2734

من خودم خیلی باج دادم بعد راهمو عوض کردم 

شما چطور 

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

هرگز ب هیچکس باج ندادم 

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخاطر ترس از بابام پای شوهرم وایستادم وگرنه همین الان می‌رفتم دادگاه 

و خدایی که به تنهایی کافیست........🖤💔 ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2738

یادم نمیااااد اصلا 

اما شده تو رابطه بیشتر از طرف مقابل مایه گذاشتم 

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۷😪تو ی تاپیک هایی که سوالات پیش پا افتاده میپرسن یا نشون میده طرف دانش آموزه اگه برم هم بدون هیچ نظر و لایکی ترکش میکنم ❌از روانشناسی و سوالات حقوقی سر در میارم سوالی بود بپرسید 🙏🏽مطمینم روزی استخدام رسمی میشم و بعنوان معلم رسمی مشغول به کار خواهم شد 😍رک و راست نظر میدم اعصابم ندارم 😄

هر چند از بس اون کلفتی کرده و انتظار بالا برده و مادرشوهر من حد ندارن رفتارش یعنی هر حرف و رفتاری رو انجام میده و به فکر روابط و حریم ها نیست، نمی تونم همیشه مخالفت کنم. مجبورم بعضی کارها رو انجام بدم

هر چند از بس اون کلفتی کرده و انتظار بالا برده و مادرشوهر من حد ندارن رفتارش یعنی هر حرف و رفتاری رو ...

خوبی گم نمیشه بالاخره پیری برای همه ماهاست.  من به کارما اعتقاد دارم ولی طوری نشه که یکطرفه و همیشگی باشه و اون طرف توهم بزنه تو خری

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌
2706