2733
2734
عنوان

شروع زندگی جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 4125 بازدید | 120 پست

الان تو این گرونی توقع خونه داشتن نباید داشت

مهمترین نکته اخلاقه طرف باشه ببین عيدت خوبه اما بعضیرمردا غیرت رو برا خودشون بد معنا می‌کنند

نظر خودم

داشتن اخلاق اولوییته باخانواده خوب چون هیچ وقت نباید گفت پسر خودش باشه خانوادش نه

بعد شغلی ک بتونه تو این زمونه کفافه زندگی رو داد

بقیش خدا بزرگه

کاربریم تعلیق شد دوباره اومدم😊🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا این طور نیس دختر روستایی دیدم از شهر بدتر و چشم  همچشم تر . بستگی به اصالت خانوادگی داره

بعله کاملا موافقم

اینکه یه خانوم چشم و دلش بقول معروف سیر باشه خیلی مهمه

بعله کاملا موافقم اینکه یه خانوم چشم و دلش بقول معروف سیر باشه خیلی مهمه

اصلا چشم و دل سیر بودن چیز خوبی نیست 

اینطور آدما هیچوقت پیشرفت نمیکنن.هیچوقت

💗کاربری دست چندنفره 💗دنبال مچ گیری نباشید 💗

خانمها دعوا نکنید 

الان دیگه شهر رو روستا دیگه فرق آنچنانی باهم نداره

اون چیزی که شهریامیبینن تو اینستا روستایی ها هم میبینن تو اینستا

این شهری و روستایی مال خیلی سال پیشه که تکنولوژی نبود

💗کاربری دست چندنفره 💗دنبال مچ گیری نباشید 💗
تو هم عین عروس مایی .ما خونش نمیریم.بنده خدا مال دنیا مال همین لحظه هست که داری استفاده میکنی لحظه ه ...

وای زنداداش منم همین قدر کوته فکره فک کن داداشم بعدقرنهااومدن مهمونی جمع بودیم بعد ک رفتن داداشم مریض شد می‌گفت خواهرات چشمت زدن😂😂😂ما ۳۰واندی سال با داداشم بزرگ شدیم چشم نزدیم اونجازدیم😂😂. دگ نمیدونن چجوری بهونه بیارن واسه قطع رابطه 

اصلا چشم و دل سیر بودن چیز خوبی نیست  اینطور آدما هیچوقت پیشرفت نمیکنن.هیچوقت

ن منظورم کلی نبود

یه عده آدما یه کمبود و کاستی‌هایی دارن تا بهش برسن دیگه هیچ

حسادت تاجایی ک ضرر نداشته باشه خوبه، حسادت چشم و هم چشمی نمیگم

بعضی وقتا آدم تلاش میکنه تا به بهترینا برسند

البته امیدوارم ایمانشان رو از دست ندن

بعله کاملا موافقم اینکه یه خانوم چشم و دلش بقول معروف سیر باشه خیلی مهمه

نمیخام از خودم تعریف کرده باشم اما تو خونه بابام متوقع نبودم و تحصیلات و شغل مناسبی داشتم وقتی نامزد کردم یه سری وسایل مثل لباس و اینجور چیزارو بازم خودم میخریدم . لباس عروسیم ۱۵۰۰ شد یکی از فامیلای شوهرم یه دختر از روستا گرفت دست رو لباس ۱۲ تومنی گذاشت. الان به گذشته برگردم بازم همون ۱۵۰۰ رو انتخاب میکنم

نمیخام از خودم تعریف کرده باشم اما تو خونه بابام متوقع نبودم و تحصیلات و شغل مناسبی داشتم وقتی نامزد ...

راستش چرا دروغ بگم ما خانوم ها نمیدونیم با این حسادت چی رو میخایم ثابت کنیم بعله من هم در اطرافیان دیدم

اما این حسادتها جز ضرر مالی چیزی ب همراه نداره

البته آقایون هم حسود هستن

لطفا چیزیو نمیدونی قضاوت نکن که عین عروس مایی.اگه تیب داشتم که نمیگفتم چشم خوردم حالا با خودت حساب ک ...

فقط صدقه بده.چون حساسی بد میبینی.علی دایی با اون همه ثروتش اینجوری باشه روزی هزار نفر باید چشمش بزنن.اینجوری فکر میکنی همون پیش بیا.به هر چی حساس باشی همون اتفاق میوفته.مثلا یکی بود ب تمیزی اینکه نماز میخوند حساس بود نجس نباشه که مثلا برای نماز .خودش میگفت مدوام برام پیش میاد که این نجس میشه .خود دانی عزیزم اینها .نگفتم نلراحت شی من شما را نمیشناسم ولی بی خیال شو دیگه هیچ اتفاقی برات نمیوفته .مهم سلامتی هست مال دنیا یه روز هست یه روز کمتر هست یه روز بیشتر .اینها بیشتر حساسیت هست.اونیکه میگه اشتباه میکنه.اینو با خودت تمرین کن

وای زنداداش منم همین قدر کوته فکره فک کن داداشم بعدقرنهااومدن مهمونی جمع بودیم بعد ک رفتن داداشم مری ...

والا بخدا بخدا خیلی خوب گفتی .این داداش منم اون موقع که پیش ما بود بهترین دانشگاه قبول شد ما چشمش نزدیم .ولی حالا یه تیبا خریده بود.ادم سنگ میشه بخدا از حرفاشون.البته من عین خیالم نیست .هیچ علاقه ای هم برای ارتباط باهاشون ندارم.حالا اون تنها میگفت اره.چون برادرم هم همراهیش میکرد.منم دیگه هیچ علاقه ای بهشون ندارم.منم رفتم از شهرشون رد شدم گفتن چرا نرفتی خونشون .گفتم والا میگن ما را چشم میزنی.اینقدر هم خسیس هست زنش ادم اصلا دلش نمیخواد بره خونشون.همیشه ابرو داری کردم هیچی نگفتم من که زنگ نمیزنم بهشون .ولی اگه زنگ بزنه برادرم.میخواد کلی فحش به زنش بدم.اصلا دوست ندارم ببییییییییییییییییییییینمش.

2706