2737
2739
عنوان

ای کاش امشب نمیرفتیم 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 50 پست
ولی پیش مادرش نگو یهو خودشو مریضی نزنه. ب همسرتم بگو یک مدته تا خاهرش ادم شه و برگرده. مطمئن باش عزی ...

مادرش بدبخت هم نیتش خیره میگه باهم خوب باشین برید بیایید خوش باشین .بدبختی اینجاست که از چشم من میبینن 

متاسفانه چهار تا خواهرن که هیچ وقت پشت همو خالی نمیکنن.هر چقد بگی که این خانم کینه الکی گرفته ومریضه ...

درست میشه زیادی گنده ش نکن تحفه خانمو 😁 اونم فهمیده ک دلسوزید، نه اون بلکه همشون. عین خودش باشی حالیش میشه صبرکن ببین. بعد میاد سمتتون. اگر نه هارمیشع ولی ادم نه 😁

فقط خدا.🦋💜💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرش بدبخت هم نیتش خیره میگه باهم خوب باشین برید بیایید خوش باشین .بدبختی اینجاست که از چشم من میبی ...

اونم سیاست مادرشوهرته. اونم دخترشوشناخته چ پتیاره ایه ک میندازه گردنت، یک کم مثل خود دخترش باشی میفهمه ک باید شعور داشت. مادرشوهرتم فهمیده خوبی 💜

فقط خدا.🦋💜💪
درست میشه زیادی گنده ش نکن تحفه خانمو 😁 اونم فهمیده ک دلسوزید، نه اون بلکه همشون. عین خودش باشی حال ...

بخدا رفتاراش خیلی رومخه نه بابچه هام درست وحسابی حرف میزنه نه باشوهرم من که هیچ .خیلی خیلی کینه ایه .خدا ازش نگذره که اینطوری امشب ودیشب حالمونو خراب کرد شوهرم داره دیوونه میشه ا زدستش .آوردم یه لیوان عرق بادرنجبویه دادم بهش تا اروم بشه .برخلاف دلم بهش گفتم مگه اون بدبخت چیکار کرد آخه بی احترامی نکرده که اینطوری ناراحت شدی .ولی خودم از اون بیشتر ناراحتم ولی بروز ندادم😤

2742
اونم سیاست مادرشوهرته. اونم دخترشوشناخته چ پتیاره ایه ک میندازه گردنت، یک کم مثل خود دخترش باشی میفه ...

آره واقعا از سادگی من خیلی سو استفاده شده الانم که بی احترامیشونو دارن عادی جلوه میدن

اونم سیاست مادرشوهرته. اونم دخترشوشناخته چ پتیاره ایه ک میندازه گردنت، یک کم مثل خود دخترش باشی میفه ...

یکی دوسال عین خودش شدم ولی واقعا روانم به هم ریخته بود آرامش نداشتم باز باهاش حرف زدم

بخدا رفتاراش خیلی رومخه نه بابچه هام درست وحسابی حرف میزنه نه باشوهرم من که هیچ .خیلی خیلی کینه ایه ...

رفتاراشو بزرگش نکنید، به همسرت بفهمون داره سواستفاده میکنه بیا عین خودش بی محل و... بشیم تا بدونه زشتی کارشو. خواهرشوهرت میدونه چقدر ناراحت میشید بیشتر روی بی شخصیتاش مانور میده، شماها دارید چوب  خوبی دلتونو میخورید، ب مادرشوهرتو بقیه نگید قراره ادبش کنید. قول میدم منت حرف زدن باشمارو همون خواهر مغزفندقیش بکشه 

فقط خدا.🦋💜💪
2740
 رفتاراشو بزرگش نکنید، به همسرت بفهمون داره سواستفاده میکنه بیا عین خودش بی محل و... بشیم تا بد ...

هم اون هم شوهرم از خداشونه قطع رابطه بشه ولی این وسط مادر شوهرم نمیزاره همیشه پادرمیونی میکنه .مثلا امشب به خواست شوهرم باهامون اومد بریم خونه اون مریض .شوهرم دید دیگه زیادی کم محلی میکنه خیلی زود بلند شد اومدیم حتی به منو شوهرم عیدی نداد .تا رسیدیم خونه مادرشوهرم زنگ زد که چرا زود بلند شدید 😟

ن درست حسابی، از چشات فهمیده فیلمته و بی کینه ای

من بازنداداشم که رفتیم خونش فیلم بازی کرد وماروبااحترام از خونش انداخت بیرون نتونستم کینه بدل بگیرم .واقعابرام بدرفتاری وبیتوجهی وکم محلی دیگران سخته .نمیدونم این آدم چه جوری میتونه دل برادرشو بشکنه .؟

هم اون هم شوهرم از خداشونه قطع رابطه بشه ولی این وسط مادر شوهرم نمیزاره همیشه پادرمیونی میکنه .مثلا ...

مادرشوهرت فقط این رابطه رو هندیش کرده. بهش نگید جوری وانمود، کن همه چی خوبه...  

فقط خدا.🦋💜💪
دوبار رفتم مشهد از امام رضا خواستم که این رابطه درست بشه ولی نمیدونم چرا نمیشه؟

کینه و لج قلب خاهرشوهرتو گرفته. برای خودت شخصیت قائل شو و کوتاه نیا. ازهیچ رفتارش نگزر مثل خودش. قیافه گرف قیافه بگیر  ... 

فقط خدا.🦋💜💪
2706